Jump to content

uzupelniacz

 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

About uzupelniacz

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

657 profile views
 1. Witam, Wielkie dzięki kolego jnm. Mozesz mi podpowiedzieć jak pozbyć się tego info w prawym dolnym rogu <Windows xp professional , oraz kompilacja 2600.......itd. Już sam nie wiem czy jest aktywowany czy nie. Może posiadasz jakiś inny skuteczny aktywator. Zainstalowany czysty XP SP3, przyjął oryginalny klucz i po problemie.
 2. No niestety dalej jest błąd LibraOffice też wywala ten sam bład.
 3. Witam. Na tym modzie nie działa office 10. Wywala błąd<nie znaleziono punktu wejscia procedury EnumCalendarInfoExEx w bibliotece KERNEL32.dll>
 4. Witam Po każdym wyłączeniu kompa i ponownym włączeniu mam wyłączoną ikonę połączenia sieciowe (przekreślone na czerwono) i aby to włączyć muszę wejść w tryb optymalizatora usług i na końcu potwierdzić sieci wifi. Jak tą usługę włączyć na stałe. Problem rozwiązany.
 5. O jakiej dziurze Tobie chodzi?
 6. No te które widziałem na znanym portalu all, mają taśme tej samej długości tylko różni się tym ,że na końcu taśmy brakuje pinów, tak myślę od tego niebieskiego ustrojstwa. Chcę zwykła klawiature,typu bez podświetleń, bez naklejek polonizujących i bez tego guzika miedzy klawiszami. Jedni informują, że trzeba wyłączyć track pointa w ustawieniach i wymienić na taką samą wersje bez i po kłopocie. Inni znowu, że inna nie podejdzie.
 7. Witam Posiadam e6500 w którym "kończy" się klawiatura. Posiadam wersje klawiatury z track pointem.I chcę zakupić nową bez tego ustrojstwa.I tu moje pytanie. Doszły mnie słuchy,że nie mogę wymienić klawiatury na wersje bez track pointa bo nie będzie działał touchpad, i ogólnie potrafi sie blokować przy korzystaniu z klawisza FN. Jaka jest prawda? pozdrawiam
 8. Witam, Czy w tym obrazie jest ustawione stałe konto user, vm, itd ?
 9. Nie znasz tego : będzie pod koniec miesiąca- roku nieznanego.
 10. Ja korzystam z worda i excela 2010. Problemów brak.
 11. Witam To nie jest wina zabrudzonego touchpada, czy sterowników, ponieważ na wersji lipcowej nie wiesza się. Wróciłem do poprzedniej wersji i problemu nie ma.
 12. Witam Zauważyłem losowe zawieszenia się touchpada na lapku lenovo w wersji x64.
×
×
 • Create New...

Important Information