Jump to content
WinClub

pingwin86

Nowicjusz
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

About pingwin86

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

273 profile views
 1. Każda z komend Dism/Online/Cleanup-Image/ScanHealth Dism/Online/Cleanup-Image/CheckHealth Dism/Online/Cleanup-Image/RestoreHealth odnosi się do obrazu na dysku systemowym (zał.) Wystąpił błąd podczas próby uruchomienia procesu obsługi obrazu znajdującego się w C: \ Spróbuje z tym artykułem https://www.windowscentral.com/how-use-dism-command-line-utility-repair-windows-10-image Jeśliby system się nie uruchamiał dał bym spokój i skorzystał z rady kol.Miastowy ale na razie..... pozd.
 2. To nie jest modyfikacja (mod) tylko przejście z ver.1909 aktywowanej kluczem do ver.2004 przez windows update ....koniec śledztwa. Korzystałem z tego skryptu (zał.) ale chyba nie odpowiednio bo update "nie wróciło". Jest jeszcze opcja kol. laryflinta ale to zrobię później. pozd.
 3. Też to rozważałem ale myślałem że win 10 ma jakieś łaty które proces "updejtu" usprawni ale to chyba jeszcze nie ten system
 4. Usługa była zatrzymana. Jak zaznaczyłem automatycznie uruchom wyświetla błąd. Jak zaznaczyłem ręcznie również błąd ale z komunikatem.
 5. Witam... jak zaradzić takiemu komunikatowi. Wgrany win10 Pro wersja 2004. System działa prawidłowo jednak jak przechodzę w ustawienia....aktualizacje i zabezpieczenia ...windows update wyświetla się taka informacja Zakładka rozwiązywanie problemów nie pomaga. pozd.
 6. Z tej strony zainstalowałem ff https://www.programki.pl/files/details/firefox-esr.html a z tej kontroler https://www.driverscape.com/download/kontroler-hosta-ieee-1394-zgodny-z-ohci i jest OK!! dzięki podpowiedzi....pozd
 7. Po świeżo zainstalowanym winxp sp2 z penadrive w menadżerze na laptopie mam tylko jeden wykrzyknik w polu "kontroler hosta...". System działa stabilnie ale nie mogę odpalić np strony google lub microsoft. Są jednak strony i pod strony które tą przeglądarką IE6 otwieram. Jak temu zaradzić? Komp. stacjonarny na którym jest win10 "widzi wszystko" a są w tej samej sieci . Laptop przez wifi a ten drugi po kablu. pozd.
×
×
 • Create New...

Important Information