Jump to content
WinClub

kamil198790

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About kamil198790

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

162 profile views
 1. Dzień dobry, ja mam szybkie pytanko, oczywiście system "chodzi" malinowo, ale...chciałbym się dowiedzieć, jak przywrócić, podstawowe/defaultowe ustawienia planów zasilania procesora na taki o : Ustawienia minimalny i maksymalny stan procesora, bez "udziwnień" bo teraz, jak ustawię "wyska wydajność" to na YT procesor pałuje mi na 100% przy 360p, a na "Zrównoważony" występują przycinki i pewnie da się to ustawić pod siebie ale, no... Dziękuję.
 2. Dobry wieczór, poradziłem sobie w końcu, a tym aktywatorem https://winclub.pl/topic/8158-aact-portable/?tab=comments#comment-217561 blokuje on tą usługę z automatu, widnieje jako zatrzymana a system aktywowany nadal :) Pozdrawiam, Kamil.
 3. Tak, próbowałem i dzieje się to samo...próbowałem już prawie każdego aktywatora i prawie każdym, aktywuje się bardzo sprawnie, szybko ale później problem z tą usługą, a dodam jeszcze, że jak wyłączyć usługę przed aktywacją, to żaden aktywator nie działa...
 4. Dzień dobry, sytuacja zmusiła mnie do zadana pytania, otóż mam problem z usługą sppsvc ( Usługa Platformy Ochrony Oprogramowania Microsoft) włącza się co chwilę, co kilka chwil zjadając zasoby procesor 30-90% wiem że można wyłączyć tą usługę kluczem w rejestrze, o takim > [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sppsvc] zmieniam wartość "Start" na 4 i jest wyłączona, procesor się uspokaja, ale rodzi kolejny problem...nie wiem, jak to napisać, ale razem z tą usługą, wyłącza się też aktywacja systemu, który aktywowałem już chyba wszystkim, jednak preferuję KMSa...na stronach zagranicznych, jak i PL jest tylko napisane, jak wyłączyć tę usługę i że "świruje" ona właśnie przez KMSa, ale czym bym nie aktywował, jest to samo...Jeśli ktoś, byłby tak miły i dysponował wiedzą, jak to ogarnąć to byłbym bardzo wdzięczny... Pozdrawiam Kamil.
×
×
 • Create New...

Important Information