Skocz do zawartości

king89yaku

Nowicjusz
 • Liczba zawartości

  8
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. No to się nie zrozumieliśmy. Chciałem mieć możliwość korzystania z 2 systemów 1 - na komputerze stacjonarnym gdzie mam programy biurowe, dostęp do dysków na serwerze itp a jednocześnie w tle mieć 2 system połączony z WIFI i przeglądać przez niego internet.
 2. Wystarczy mi brak śladu lokalnie. Czyli instalacja Linuxa (Mint jest dosyć popularny) programem LIL - i połączenie się z mobilnym hotspotem. Pytanie: Czy ustrzeże mnie to jeżeli na komputerze mam program robiący screenshota? Program jest zainstalowany na Windowsie.
 3. Witam Potrzebuję pomocy w kwestii anonimowego przeglądania internetu na komputerze. Obecnie Laptop podpięty jest do internetu kablem (leci on od Fortineta) i strony internetowe przeglądane są przez Chrome. Potrzebuję skonfigurować to tak by przeglądarka (Musi być portable na USB 3.0) korzystała z 2 połączenia na laptopie (sieć WIFI włączona - korzystającego z HotSpotu utworzonego na telefonie z androidem - poza kontrolą administratora) Jeżeli się nie da, prosił bym o inne rozwiązanie. CEL to korzystanie z komputera by nie zostawiać śladu i używając internetu z własnego telefonu) Dzięki
 4. Ok. Czyli jeżeli już to wgrać nowy system lub zrobić backup całego dysku na inny nośnik i po wyczyszczeniu przywrócić backup wtedy będzie miało to sens.
 5. Witam. Czy użycie ma sens przy już zainstalowanym systemie (mam go ponad 3 lata na SDD i nigdy nic nie czyściłem - soft aktualny) Czy po przeprowadzeniu Parted Magic wymagany jest format czy dane nie zostaną wymazane i system normalnie odpali. Mam też 2 SDD i tam GRY i równiez chciał bym bez formatowania. Dzięki
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie