Skocz do zawartości

ridzu

Nowicjusz
 • Liczba zawartości

  8
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Inwigilacja polega na tym żeby zbierać jak najwięcej informacji o wszystkim i o wszystkich. Chodzi o to by w tym gąszczu znaleźć coś co jest potencjalnym zagrożeniem, ewentualnie je zlikwidować, ale na potrzeby pewnych ludzi, organizacji, korporacji itp. by mogli czerpać z tego zyski i utwierdzać się we władzy jaką posiadają. Było takie powiedzenie: "dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie". Inwigilacja to praktycznie to samo tylko na wielką skalę. Każdy mały trybik, którym jesteśmy działa w systemie i go tworzy, ale jest narażony na bezpośrednie działanie tego systemu i od tego już się nie uwolnimy, chyba że to wszystko nagle padnie. A największym inwigilatorem na świecie na pewno nie są chiny, tylko wielki brat. ;-)
 2. Wole żeby były po stronie chińczyków niż Amerykanów, zresztą co ja takiego robię żeby to było takie wartościowe dla kogokolwiek ;-)
 3. Ja używam z chromowatym 360chrome działa i tą przeglądarke wole. To jest total chińczyk, ale po angielsku, oczywiście tylko ze strony chińskiej i według mnie zabija slimjet mimo ze tylko wersja 32 bit. Np. vivaldi startuje bardzo wolno, chciałem się na niego przesiąść, bo moze pewniejsza przy operacjach bankowych, ale cóż. Do banków lisek developer, do innych rzeczy 360chrome ;-). Pozdrawiam, MOd naprawdę szybki.
 4. A ja mam pytanie do Sromotnika. Przeglądarki chromowate na tym modzie startują ponad 20 sekund. To dotyczy opcji internetowych z internet explorera czyli systemowych, następnie/ połączenia/ ustawienia sieci lan/ automatycznie wykryj ustawienia. Jeżeli ta opcja jest zakliknięta przeglądarki chromowate mogą długo startować. W tym przypadku ta opcja jest odkliknięta, ale i tak nie da jej się zatwierdzić przyciskiem "ok". Czyli ta opcja wogóle nie działa i coś jest za dużo wycięte bądź skonfigurowane (wersja ultra lite). Wiem to bo sam kiedyś robiłem sobie moda z win10 i miałem taki sam przypadek, ale nie doszedłem co było nie tak. Ogólnie brak czasu na takie zabawy. Może Ty wiesz jak rozwiązać taki problem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie