Skocz do zawartości

ridzu

Nowicjusz
 • Zawartość

  8
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. ridzu

  Win JG10 Pro x64

  Inwigilacja polega na tym żeby zbierać jak najwięcej informacji o wszystkim i o wszystkich. Chodzi o to by w tym gąszczu znaleźć coś co jest potencjalnym zagrożeniem, ewentualnie je zlikwidować, ale na potrzeby pewnych ludzi, organizacji, korporacji itp. by mogli czerpać z tego zyski i utwierdzać się we władzy jaką posiadają. Było takie powiedzenie: "dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie". Inwigilacja to praktycznie to samo tylko na wielką skalę. Każdy mały trybik, którym jesteśmy działa w systemie i go tworzy, ale jest narażony na bezpośrednie działanie tego systemu i od tego już się nie uwolnimy, chyba że to wszystko nagle padnie. A największym inwigilatorem na świecie na pewno nie są chiny, tylko wielki brat. ;-)
 2. ridzu

  Win JG10 Pro x64

  Wole żeby były po stronie chińczyków niż Amerykanów, zresztą co ja takiego robię żeby to było takie wartościowe dla kogokolwiek ;-)
 3. ridzu

  Win JG10 Pro x64

  Ja używam z chromowatym 360chrome działa i tą przeglądarke wole. To jest total chińczyk, ale po angielsku, oczywiście tylko ze strony chińskiej i według mnie zabija slimjet mimo ze tylko wersja 32 bit. Np. vivaldi startuje bardzo wolno, chciałem się na niego przesiąść, bo moze pewniejsza przy operacjach bankowych, ale cóż. Do banków lisek developer, do innych rzeczy 360chrome ;-). Pozdrawiam, MOd naprawdę szybki.
 4. ridzu

  Win JG10 Pro x64

  A ja mam pytanie do Sromotnika. Przeglądarki chromowate na tym modzie startują ponad 20 sekund. To dotyczy opcji internetowych z internet explorera czyli systemowych, następnie/ połączenia/ ustawienia sieci lan/ automatycznie wykryj ustawienia. Jeżeli ta opcja jest zakliknięta przeglądarki chromowate mogą długo startować. W tym przypadku ta opcja jest odkliknięta, ale i tak nie da jej się zatwierdzić przyciskiem "ok". Czyli ta opcja wogóle nie działa i coś jest za dużo wycięte bądź skonfigurowane (wersja ultra lite). Wiem to bo sam kiedyś robiłem sobie moda z win10 i miałem taki sam przypadek, ale nie doszedłem co było nie tak. Ogólnie brak czasu na takie zabawy. Może Ty wiesz jak rozwiązać taki problem.
 5. Pobieram! Powinno być ok jak zawsze! Ostatnie modyfikacje działają super! Dzięki Mr T.
 6. Witam ponownie! Po dłuższym użytkowaniu... Odinstalowałem aero i nie pojawiają się opisy okien np. program files itd., przy otworzonej dużej ilości okien można by się trochę zagubić. Przy uruchomieniu komputera konto ładuje się dłużej i zamiast pulpitu pojawia się czarny ekran z kursorem, po ostrym restarcie system ładuje się poprawnie i tak za każdym razem. Być może dzieje się tak gdy zainstalowałem program antywirusowy baidu (jeszcze to sprawdzę), ale i tak powinno to działać normalnie. Chciałem dodać, że pracuje na komputerze desktopowym. Na razie tyle . Pozdrawiam. To baidu antivirus coś robi na tym modzie, zobaczymy innego na innym działa. z baidu często były jakieś problemy
 7. Wielkie dzięki! Po robocie zadziałam ;-) A tak w ogóle dobra robota. Modzik miodzio. Pozdrawiam
 8. Witam! Jak całkowicie odinstalować aero? (nie widzę takiej opcji). Mnie nie bardzo się podoba przezroczystość. Mam ściągnięty z deviant 'art themes windows classic taki jak jest na win7 i górna belka jest nadal przezroczysta. Trochę to bez sensu.
×

Powiadomienie o plikach cookie