Jump to content
WinClub

STEFEKS

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. SPRAWDZIŁEM CZYSTA INSTALKA MA OPCJE "NIE MAM KLUCZA" UAKTUALNIENIE NIE(MOŻE TYLKO U MNIE ? ) DZIĘKI ZA POMOC
 2. Mam pro, instaluję uaktualnienie więc instalator sam wybiera wersję ..chyba, zawsze było pomiń itd. a tu nie ma opcji wyboru, jest tylko klucz lub zakończ...dziwne Instaluję Windows 10 setny raz i zawsze sam się aktywował...chyba coś z instalatorem @djrys nie tak , nie wiem. Nie ma Pro w tej instalce? ale pisze (Czyste Insider Preview Win 10 19H1 18305.1003pl (x64) jedyna zmiana: złożone Home, Professional , Enterprise) Jak nie pójdzie to sprawdzę czystą instalkę i powiem.
 3. Przy instalacji Insider Preview Win 10 (18305.1003 19H1 ) jako uaktualnienie poprzedniej wersji instalator prosi o klucz produktu...ja mam licencję cyfrową, nigdy nie musiałem klucza wpisywać , o co chodzi?
 4. Złożyłem nowy sprzęt , nowy dysk , instalacja Windows 10 pro na próbę, wiadomo...brak aktywacji . Testowo Aktywator Digital ...zaktywował na stałe, ok.:) ale to tylko dla testu (ale podziwiam tego kto zrobił- najlepszy aktywator, nawet antywirus nic nie powiedział) Za dwa dni... Nowy dysk czysty....nowa instalacja ...nie mam klucza...system aktywowany przy użyciu cyfrowej licencji ...bez aktywatora..??? Microsoft przypisał licencję cyfrową do poprzedniej instalacji z aktywatorem?? Miał tak ktoś. Teraz każda instalacja jest już aktywowana. Dodam że było to w okresie, gdy uwalili aktywację i pokazywało wszystkim, że mają nielegalne systemy...może nie mogą teraz dojść kto miał a kto nie?
 5. W nowej odsłonie rs3 w edycji zdjęć nie mam klawisza popraw zdjęcie (automatycznie )......też tak macie? Obrazek ze starej wersji systemu ( rs2) tam jest ok.
 6. Instalacja bez problemów ale po 1 restarcie pokazuje się niebieski pulpit z myszą i tyle. W tle jest pulpit(lecz widoczny dopiero po naciśnięciu Windows+przecinek), niestety nie działa nic, no można włączyć narratora i inny ekran ze skrótów klawiszowych, niestety nie można dostać się do CMD ani trzech króli.......... Instalowałem 2 x , to samo.Naprawa z płyty nic nie wnosi ...sfc nic nie daje. "Normalny" windows 10 i inne systemy bez problemu.
 7. Taka sytuacja< mam oryginalny Windows 8.1 _ robię sobie klon dysku z tą ósemka i ją uaktualniam do dziesiątki ( a oryginał z 8.1 zostawiam) Czy moja ósemka nadal będzie działać na tym samym PC naprzemiennie z dziesiątką.......< Obie wersje z innym kluczem........... Czy może mi tą ósemkę zablokują.................wie ktoś.....
 8. A taka sytuacja< mam oryginalny Windows 8.1 _ robię sobie klon dysku z tą ósemka i ją uaktualniam do dziesiątki ( a oryginał z 8.1 zostawiam) Czy moja ósemka nadal będzie działać na tym samym PC naprzemiennie z dziesiątką.......< Obie wersje z innym kluczem........... czy może mi tą ósemkę zablokują.................wie ktoś.....
 9. Ja mam rodzinkę w niemczech...gdy na wakacjach zasiadłem do ich kompa??>??brak firewala brak antywirusa nic nie poustawiane , użytkownik z prawami admina itd.Na pytanie czy korzystaja z bankowości ,,,=tak a dlaczego pytam...?! Coś się zepsuło?!Informatyk był i tak ma być bo jest to osiedlowy internet (kablówka)i oni wszystko pilnują żeby wirusów nie było.Opadłem z sił i odpuściłem.....Zgodzili sie chociaż na Avasta....na końcu. Są jeszcze tacy co muszą, bo programy działają tylko na Windows (PŁATNIK...itp.)niestety państwo nie pomaga....kasa się liczy.
 10. Jak każdy ale blokuje jak mogę, jak widać ze skutkiem ...pozdrawiam.
 11. Kiedyś ręcznie w wersji 10240 usuwałem z cmd takim poleceniem. sc stop DiagTracksc stop dmwappushservicesc delete DiagTracksc delete dmwappushserviceecho "" > C:\ProgramData\Microsoft\Diagnosis\ETLLogs\AutoLogger\AutoLogger-Diagtrack-Listener.etl za poradą http://variatkowo.pl/poradniki/usuwamy-moduly-szpiegujace-z-systemu-windows-10.html na pewno zostało, choć sam nie wierzę
 12. Dziwne ale nie ma ......wersja jak widać najnowsza chyba. w rejestrze też brak wpisu......może DoNotSpy1 usunął...bo stosuję?
 13. Ja też nie mam ani tego starego ani nowego......win 10 pro 10586.14 ? Widać nie każdy jest śledzony czy jak?
×
×
 • Create New...

Important Information