Skocz do zawartości

STEFEKS

Nowicjusz
 • Zawartość

  7
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. W nowej odsłonie rs3 w edycji zdjęć nie mam klawisza popraw zdjęcie (automatycznie )......też tak macie? Obrazek ze starej wersji systemu ( rs2) tam jest ok.
 2. Instalacja bez problemów ale po 1 restarcie pokazuje się niebieski pulpit z myszą i tyle. W tle jest pulpit(lecz widoczny dopiero po naciśnięciu Windows+przecinek), niestety nie działa nic, no można włączyć narratora i inny ekran ze skrótów klawiszowych, niestety nie można dostać się do CMD ani trzech króli.......... Instalowałem 2 x , to samo.Naprawa z płyty nic nie wnosi ...sfc nic nie daje. "Normalny" windows 10 i inne systemy bez problemu.
 3. STEFEKS

  Klon dysku z Windows 8.1

  Taka sytuacja< mam oryginalny Windows 8.1 _ robię sobie klon dysku z tą ósemka i ją uaktualniam do dziesiątki ( a oryginał z 8.1 zostawiam) Czy moja ósemka nadal będzie działać na tym samym PC naprzemiennie z dziesiątką.......< Obie wersje z innym kluczem........... Czy może mi tą ósemkę zablokują.................wie ktoś.....
 4. STEFEKS

  Licencja Windows 10 a sprzedaż komputera

  A taka sytuacja< mam oryginalny Windows 8.1 _ robię sobie klon dysku z tą ósemka i ją uaktualniam do dziesiątki ( a oryginał z 8.1 zostawiam) Czy moja ósemka nadal będzie działać na tym samym PC naprzemiennie z dziesiątką.......< Obie wersje z innym kluczem........... czy może mi tą ósemkę zablokują.................wie ktoś.....
 5. STEFEKS

  [Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

  Ja mam rodzinkę w niemczech...gdy na wakacjach zasiadłem do ich kompa??>??brak firewala brak antywirusa nic nie poustawiane , użytkownik z prawami admina itd.Na pytanie czy korzystaja z bankowości ,,,=tak a dlaczego pytam...?! Coś się zepsuło?!Informatyk był i tak ma być bo jest to osiedlowy internet (kablówka)i oni wszystko pilnują żeby wirusów nie było.Opadłem z sił i odpuściłem.....Zgodzili sie chociaż na Avasta....na końcu. Są jeszcze tacy co muszą, bo programy działają tylko na Windows (PŁATNIK...itp.)niestety państwo nie pomaga....kasa się liczy.
 6. STEFEKS

  [Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

  Jak każdy ale blokuje jak mogę, jak widać ze skutkiem ...pozdrawiam.
 7. STEFEKS

  [Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

  Kiedyś ręcznie w wersji 10240 usuwałem z cmd takim poleceniem. sc stop DiagTracksc stop dmwappushservicesc delete DiagTracksc delete dmwappushserviceecho "" > C:\ProgramData\Microsoft\Diagnosis\ETLLogs\AutoLogger\AutoLogger-Diagtrack-Listener.etl za poradą http://variatkowo.pl/poradniki/usuwamy-moduly-szpiegujace-z-systemu-windows-10.html na pewno zostało, choć sam nie wierzę
 8. STEFEKS

  [Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

  Dziwne ale nie ma ......wersja jak widać najnowsza chyba. w rejestrze też brak wpisu......może DoNotSpy1 usunął...bo stosuję?
 9. STEFEKS

  [Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

  Jeszcze raz powtarzam nie mam ...
 10. STEFEKS

  [Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

  Ja też nie mam ani tego starego ani nowego......win 10 pro 10586.14 ? Widać nie każdy jest śledzony czy jak?
 11. STEFEKS

  Po odświeżeniu pulpitu ikony wracają do jednego rządku

  Witam,Tu cytat z Microsoft Comunity: "Ostatnio bardzo dużo osób ma problem z tym że po odświeżaniu ikony zawsze wracają na lewą stronę i same się sortują, nie da się zapisać ikon na pulpicie według własnych preferencji. Po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych tematów nie znalazłem odpowiedzi, więc oczekuję że jest na to wreszcie jakieś normalne rozwiązanie bo nie po to płacę za system żeby mieć problem z tak podstawowymi sprawami. Po każdym odpaleniu opcji odśwież na pulpicie ikony wracają na lewą stronę i nie da się tego w żaden sposób zatrzymać, zmienić. Mam już tego dość i oczekuję na normalną odpowiedź która jest w stanie rozwiązać ten problem. System skanowany antywirusami płatnymi i od microsoftu, programem adwcleaner etc, wszystko czyste, stało się to z dnia na dzień bez żadnych większych ingerencji w system, jedyne co to zaktualizowany sterownik karty graficznej od nvidia, ale po odinstalowaniu problem nadal jest." U mnie trzy kompy tak mają od wczoraj....cholera bierze. Coś spieprzyli aktualizacjami.
×

Powiadomienie o plikach cookie