Jump to content
WinClub

userned

Użytkownik
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About userned

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

557 profile views
 1. Bardzo proszę o przywrócenie Paint. System jest świetny do gier. Chciałbym również w paincie zmniejszać grafikę itd. W każdym razie jest przydatny.
 2. czy jest możliwość wrzucenia systemu jeszcze na dysk google? Lmity na mega...
 3. Sprawa jest taka że w urządzeniu od początku jest Windows 10. W sieci jest przygotowany Windows 8.1 Bing na to urządzenie. Niestety nie wejdzie kolejny etap instalacji zatrzymuje się na etapie wpisywania klucza. Próbowałem również instalację z zmienionym plikiem odopwiedzialnym za instalację bez klucza. Również nie rozwiązuje tego problemu. Czy jest możliwa w końcu instalacja windowsa 8.1 na tym urządzeniu?
 4. Witajcie. Posiadam Tablet Lark Ultimate 7i Win. Zainstalowany jest na nim Windows 10. Gdzieś tam krąży w internecie że instalacja Windows 8.1 Bing przebiega pomyślnie i system sam odczytuje z biosa klucz. Po zabootowaniu Windows 8.1 Bing woła o klucz. Gdy odczytałem go pogramem keyfinder (zrzut poniżej), instalacja nie przechodzi dalej. Informuje że nie zweryfikowano klucza. Windows 10 Home Product Part No.: [TH]X19-9 Installed from 'OEM' media. Product ID: 00325-86081-36937-**** match to CD Key data CD Key: 3QNGB-6HQ3M-DX8DX-6RM4B-***** Computer Name: DESKTOP-AG4ONNE Registered Owner: lark Registered Organization:
 5. Działa, dziękuję! System jest wspaniały.
 6. Panowie nie wykrywa mi głosnika bezprzewodowego przez bluetooth. Próbowałem najnowsze jak i starsze wersje sterowników. Wydaje mi się jakby coś było zablokowane w systemie? Jakiś pomysł?
 7. Więc jakim programem? Po prostu potrzebuje wykorzystać większy dysk do innych celów. Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 8. Witajcie, posiadam system operacyjny windows 8.1 postawiony na dysku 500GB. Mam na nim utworzone dwie partycje, dysk C który ma 100gb i D który ma 400GB. Dysk C jest zajęty w 40GB a dysk D zajęty w 100GB. Nie potrzeba mi tak dużego dysku w tym laptopie więc chciałbym skopiować cały system na dysk 250GB. Czy jest taka opcja możliwa?
 9. Zainstalowałem skrypt zaproponowany w poście od Mr.T i nic.
 10. ok, w takim razie będę instalował
 11. Potrzebuje przywrócić sklep, jakiś pomysł?
 12. Ok, po włączeniu udostepniania dysku np. D na drugim komputerze jest jego nazwa, lecz nie mogę do niego wejść. W "zmień ustawienia udostepniania" wszystko włączyłem i chronione hasłem wyłączyłem.
 13. Witajcie. Posiadam dwa komputery podpięte do routera Pentagram. Chciałbym udostępnić z najwyższą możliwą prędkością wszystkie dyski z komputera nr1 dla komputera nr2 oraz innych komputerów, które w przyszłości podepną się do sieci. Czy tutaj użyć grupę domową dostepna w systemach windows czy sa lepsze rozwiązania?
×
×
 • Create New...

Important Information