Jump to content
WinClub

userned

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About userned

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

457 profile views
 1. Działa, dziękuję! System jest wspaniały.
 2. Panowie nie wykrywa mi głosnika bezprzewodowego przez bluetooth. Próbowałem najnowsze jak i starsze wersje sterowników. Wydaje mi się jakby coś było zablokowane w systemie? Jakiś pomysł?
 3. Więc jakim programem? Po prostu potrzebuje wykorzystać większy dysk do innych celów. Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 4. Witajcie, posiadam system operacyjny windows 8.1 postawiony na dysku 500GB. Mam na nim utworzone dwie partycje, dysk C który ma 100gb i D który ma 400GB. Dysk C jest zajęty w 40GB a dysk D zajęty w 100GB. Nie potrzeba mi tak dużego dysku w tym laptopie więc chciałbym skopiować cały system na dysk 250GB. Czy jest taka opcja możliwa?
 5. Zainstalowałem skrypt zaproponowany w poście od Mr.T i nic.
 6. ok, w takim razie będę instalował
 7. Potrzebuje przywrócić sklep, jakiś pomysł?
 8. Ok, po włączeniu udostepniania dysku np. D na drugim komputerze jest jego nazwa, lecz nie mogę do niego wejść. W "zmień ustawienia udostepniania" wszystko włączyłem i chronione hasłem wyłączyłem.
 9. Witajcie. Posiadam dwa komputery podpięte do routera Pentagram. Chciałbym udostępnić z najwyższą możliwą prędkością wszystkie dyski z komputera nr1 dla komputera nr2 oraz innych komputerów, które w przyszłości podepną się do sieci. Czy tutaj użyć grupę domową dostepna w systemach windows czy sa lepsze rozwiązania?
 10. RemixPL1994 Zrobiłem, lecz po sformatowaniu karty w androidzie z powrotem wraca pojemnośc 32GB
 11. Sprawa jest taka że faktyczna pojemność mojej 32GB to około 15GB. programy wyżej przez Ciebie podane po sformatowaniu pokazują cały czas 32GB, lecz karta traci dane powyżej 15GB. Potrzebuję zmniejszyć tą pojemność tak, żeby po sformatowaniu np. w telefonie nie wracała z powrotem pojemność 32GB.
 12. A nie można w Total commanderze po prostu jakoś samemu to zsynchronizować?
×
×
 • Create New...

Important Information