Jump to content

PannaAnna

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Posty z Chatbox

  1
 • Joined

 • Last visited

About PannaAnna

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

248 profile views
 1. Pakiet office ze skype dla firm. Albo spróbuj uruchomić w trybie zgodności z Win7 jako administrator.
 2. Cześć, miałam to samo. Poinstalowałam inne sterowniki bt zgodnie z VID i PID no i ikona się pojawiła... ale bt nie działa. Niestety to jest mod kastrat. Nie wszystko będzie działać...
 3. Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy faktycznie office 19 uruchamia się i pracuje wolniej od 16?
 4. Dwa błędy znalazłam u siebie w zainstalowanej wersji CORE - może ktoś będzie mógł pomóc lub coś takiego miał u siebie: 1) win po zamknięciu i uruchomieniu nie odświeża dobrze, muszę zrestartować i dopiero zaczyna działać. 3 razy po zamknięciu systemu zdarzyło się, że nie chciał odpalić - błąd rozruchu. Już myślałam, że będę musiała od nowa instalować, ale na szczęście za którymś resetem odpalił. Teraz już go nie wyłączam tylko odsyłam w stan uśpienia. 2) doinstalowałam języki w których piszę oprócz dwóch bazowych - nie było problemu ALE... nie mogę ustawić w nich klawiatur. Rosyjski w ogóle nie wyświetla klawiatury (pole w ustawieniach jest puste - tylko klawiatura bez nazwy. To samo słowacki i esperanto). Z paska systemowego w ogóle nie mogę wybrać tych języków doinstalowanych. Wyświetla się tylko POL i ENG przy próbie wyboru. Ma ktoś jakąś poradę na to?
 5. Powiem tylko tyle - jak w 3 części Władcy Pierścienic - powrót króla. Jedyne kastraty, których używałam od XP aż po 10 to kastraty sromotnika. Niby były inne, nawet z tego forum, ale co i rusz jakieś problemy, blue screeny, boot-loopy etc. Teraz używam Twojego LTBS od opublikowania i póki co - nawet najmniejszego problemu. Bolączką jest tylko to, że nie chce mi Net. Frameworka zainstalować nowszego jako "aktualizacji", no ale dla sprawności systemu jestem w stanie to przecierpieć. - @srom-otnik ogromne dzięki za wysiłek i za powrót do grona żywych!
 6. Wczoraj podstępnie zaktualizował się, dziś wszystko tnie, jakaś dziwna opcja Windows Ink pojawiła mi sie obok zegara.
 7. Próbowałam - efektów brak. Problem został. Pora wrócić do... no właśnie - do czego? Chyba 7 sromotnika.
 8. Od wczoraj wywala sterowniki, Najpierw touchpad, teraz dźwięk. Przycina się też w niektórych grach. Chyba cza zaczekać na nową kompilację.
 9. No w tym problem, że już eksperymentowałam ze sterownikami od fabrycznych po alternatywy, windowsowskie, pobrane przez driver booster. Efekt wciąż ten sam.
 10. Panie i Panowie, system testuję od 28.12. 2017. Udało mi się poprawić kilka babolów, zainstalować office i skype. Nie udało mi się włączyć bluetootha (po tygodniu zmagań się poddałam). Niepokoi mnie natomiast fakt, że co 10 minut zrywa mi połączenie wifi z laptopem. Początkowo myślałam, że to problemy operatora. Sprawdzili i odpisali że łącze jest czyste. Po mojej intewencji poprosili o przetestowanie programem WinMTR-v092. No i wyszły krzaki, więc przysłali technika. Facet sprawdził na 8 urządzeniach i wszystko śmigało. Odpaliłam więc swój tele i tablet i rzeczywiście - lapka wyrzucało, błąd, internet niedostępny a inne urządzenia działają. Pytanie za 100 punktów: czy? 1) pobrać od nowa->rufus->reinstall 2) czekać na kolejne krojenie MrT? Czy ktoś miał coś podobnego?
 11. Udało mi się ominąć to gxxxne wymuszenie instalacji ze sklepu. Jupik
 12. Nie chce mi za żadne skarby świata zainstalować skype. Ani wersji desktop (kieruje do windows store) ani ze sklepu - wyrzuca błąd i zaczyna od nowa pobierać i tak zapętlenie. Jakieś propozycje? Poza tą niedogodnością office mi wyrzuciłoraz instalację z powodu braku jakichś czcionek. Ale ponowiłam, dałam ignoruj i póki co chodzi.
 13. Sprawdzałam już, nie działa. Tzn. akceptuje wycofanie ekranu, ale i tak się pojawia.
 14. mam pytanie z innej bajk, ale związane z pakietem.. Czy da się wyłączyć jakoś ten ekran przy uruchamianiu worda 2016? W poprzednich wersjach był wiersz, który dodawało się do skrótu i przerzucał od razu, bez tego głupawego screena.
×
×
 • Create New...

Important Information