Jump to content
WinClub

cechu11

Nowicjusz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. No cóż u mnie wołał. Z tego co wyszukałem to nie tylko ja mam taki problem, sporo tego w sieci na ten temat że intel HD ma problemy z tą łatką. Podobno problem "rozwiązuje" instalacja sterowników pod XP ale nie próbowałem tego jeszcze. Jedynym minusem jest brak możliwości korzystania z aero.
 2. Bez problemu mogę się z tym pogodzić
 3. Będę próbować z innymi bo zaczęło się tak od zainstalowania sterowników od Intela tylko nie rozumiem co się gryzie bo bez patch'u działa normalnie.
 4. Nvidii nie wgrasz jako pierwszych ponieważ domagają się tych od intela.
 5. Są to oryginalne sterowniki ze strony intela do HD 4000, dodatkowo powiem, że prócz tej karty mam osobną 660mGTX ale bez zmian gdy zainstalowałem sterowniki do 660mGTX ze strony producenta. Być może wystarczy pogrzebać w ustawieniach sterownika ale chcę poczekać na być może jakieś informacje
 6. Ja napotkałem pewien problem, otóż po instalacji patch'u do obsługi 4gb ramu laptop uruchamiał się normalnie, lecz po instalacji sterowników do karty graficznej intela przy ostatnej sekwencji uruchamiania z takiego lekko szarego ekranu robi się całkiem czarny i nic więcej się nie rusza, jak temu zaradzić ? Dodam, że gdy wybiorę normalną wersję bez patch'u na 4gb ramu, laptop uruchamia się normalnie.
×
×
 • Create New...

Important Information