Jump to content

ministerpl

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 1. płyta głowna pod amd ? jaki chipset ? producent ?
 2. mam problem z tym systemem : dysk g:\ nie jest dostępny Odmowa dostępu g: to partycja podstawowa ntfs w dysku magnetycznym (pozostałe 3 partycje na tym dysku działają) skan wyrzucił taki log 15317292 free clusters processed. wklejam log z hjack problem częściowo rozwiązałem : mój komputer g:\ PPM -> właściwości -> zabezpieczenia -> edytuj -> dodaj -> (nazwa użytkownika) -> ok -> wszystkie pola klikamy haczykiem na zezwalaj. po tej operacji można skorzystać z systemu, jednak pozostałe dyski mają dodatkowe konto " użytkownicy uwierzytelnieni " z uprawniniami specjalnymi (czy to jakiś wirus ? hack ?) G: tego nie ma i nie moge tych specjlanych uprawnien dodac do pozostałych kont "system" , "administratorzy ", "(moja nazwa użytkownika)"
 3. Od tej pory mój ulubiony system super śmiga i hula zainstalowałem wersje pro na 2 komputerach. Teraz pytanie czy jest podobnie okrojony bez telemetrii itp w wersji home ?
 4. faktycznie juz działają wczesniej 404 było
 5. Nie można pobierać z linków proszę o re upload
 6. czy przyjmie klucz aktywacyujny z windows home x64 ?
 7. szukam podobnej wersji systemu moze byc 10 ale w wersii home x64 (mam orginalny klucz)
 8. który aktywator do tego systemu ? która przeglądarka? atom 270n +1,5gb ram
 9. 64bit widzi ponad 4gb ramu, fakt allokacja pamieci moze przyczynniac się do większego zużycia własnie pamięci operacyjnej. Ale, ale, ale jesli system jest odpowiednio odciążony i nie zużywa nadmiaru pamieci, posiadamy procesor x64 to system 64 bitowy i aplikacje 64bitowe będą kilkakrotnie , kilkanascie, a nawet kilkadziesiąt razy szybsze. Hejty start
×
×
 • Create New...

Important Information