Jump to content
WinClub

Jerzyk

Nowicjusz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Jeden nie za długi temat, a ile przydatnych informacji!! Kupiłem Win 8 zaraz po premierze, w sklepie stacjonarnym, BOX oczywiście. Raz zainstalowałem i odrzuciło mnie od pierwszej wersji tego systemu.Powędrował na półkę obok XP i Win 3.1. Niedawno zapragnąłem odświeżyć wspomnienia i zainstalowałem na czystym dysku(wyzerowanym). Niestety nie mogłem aktywować:" Brak podstawy". Teraz już wiem,że kupiłem uaktualnienie. W poprzednich systemach ta informacja była na tytułowej okładce wydrukowana dużą czcionką. W moim przypadku jest na naklejce. Nie sprawdzałem tego nigdy.Dziękuję za bardzo pouczający temat.
 2. Dziękuję za porady. Zaraz sprawdzę. I o to mnie chodziło. Skanowanie dysku: 72 stopnie, wcześniej 82 i musiałem włączać specjalny tryb Lenovo "Turbo Boost+" żeby pogonić wentylator. Użyłem programu z duszkiem... InSpectre. Użycie skryptu @m4s może trochę za skomplikowane . Ale i tak bardzo dziękuję za szybkie odpowiedzi.
 3. Bardzo proszę o podanie numerów aktualizacji Win7 poprawiającej błędy zabezpieczeń w procesorach Intela.Mam laptopa Lenovo, który bardzo zwolnił a i temperatury poszły w górę przy najprostszych czynnościach. Laptopa czyściłem bo sądziłem, że to pasta wyschła, ale to nic nie dało. Nie bardzo zależy mi na super bezpieczeństwie, ponieważ nie mam na nim żadnych newralgicznych danych. Może jest gdzieś artykuł na ten temat a ja nie potrafię wpisać poprawnie odpowiedniego hasła do wyszukiwarki? Jeżeli prościej było by zainstalować czysty system to też poproszę o taką opinię.
 4. Jerzyk

  W co gramy :)

  Age of Empires II DE
 5. Ja doskonale rozumiem @Tanior, sam mam komputer na którym jest masa programów, 5 kont pocztowych. Ogarnąć to wszystko od początku to przynajmniej tydzień roboty. System działa już 6 lat.Jako przykład podam Photoshopa, mam całą masę akcji do zdjęć, poukładanych tematycznie.Instalować to wszystko od początku to męka.Już raz miałem zablokowanego Photoshopa przez awarię komputera, musiałem przesyłać do Adobe fakturę zakupu i dopiero wtedy odblokowali. Z całego serca współczuję i życzę powodzenia.
 6. Chciałem mieć Vistę na pamiątkę, zainstalowałem na starym laptopie, męczyłem się tydzień. Kilka instalacji "na czysto" i Vista ciągle nie pobierała aktualizacji, to znaczy poberała 79 i później nic.Wczoraj uruchomiłem WSUS i instalacja stanęła jak u poprzedników na Ids...Miałem jednak informację z poprzedniego postu,że trwa to ponad godzinę a konfigurację miałem podobną. U mnie ruszyło po godzinie i czterdziestu minutach. W tym czasie dwa razy procesor osiągał na krótko 100% zajętości co zdopingowało mnie do czekania.Instalacja systemu z płyty recovery Fujitsu, laptop Esprimo Mobile 9510, procesor 2,53 core 2 duo. Jestem bardzo zadowolony, dziękuję wszystkim za rzeczowe wypowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information