Jump to content
WinClub

fonari

Nowicjusz
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

  1. Witam, przeszukując odmęty internetu ciężko się natknąć na jednoznaczną odpowiedź czy się da (DA SIĘ). Aktualnie metodą prób i błędów bootuje co rusz inaczej pendrive'a, ale słyszałem że niby bez WinPE sie nie da. Czy to prawda? Znalazłem rozwiązanie. Opiszę je potem. @EDIT 1. Wyłączyć BOOT SECURE (Przycisk Power + Volume UP) 2. Odpowiednio zbootować pendrive: 3. Włączamy BOOT MENU i cieszymy się wykrywalnością pendrive'a. (Power + Volume UP) 4. Pobieramy sterowniki do pełnego działania dotyku ze strony Lenovo. Z rozpędu dokonałem formatowania WinPE, a przecież wystarczyłby system LiveUSB i mógłbym przywrócić wszystko tak jak być powinno. Swoją drogą wykorzystałem do świeżej instalacji systemu od Mr.T Win10 1709 Extreme PC/Tablet. Działa wyśmienicie.
  2. A ja mam pytanko jak wejść w tryb awaryjny. Zwykłe sposoby tzn. start + I -> zaawansowane uruchom teraz -> i pojawia się tylko ikonka wyłącz zamiast uruchom ponownie :/ Mi wyświetla się tylko i wyłącznie ikonka TURN OFF YOUR PC. Poradziłem sobie, przecież od czego jest MSCONFIG
  3. Moja wina. Podczas aktywacji systemu loader zapytał czy chce jego BOOT MENU a ja przeklikałem (tak wiem idiotyzm). W każdym bądź razie wszystko działa ! Dziękuje za pomoc !
  4. Nadal nic. Ustawiłem od nowa boota i to okno wyświetla się wcześniej od tego PODSTAWOWEGO BOOT MENU :/
  5. Witam , mam problem. Mianowicie po pomyślnym zaaktywowaniu systemu Windows 7 loaderem , przy włączaniu komputera (w sumie laptopa) wyświetlana jest lista systemów ,ale nie ta zwykła. Jest tam lista (przykład) : Windows Vista/Windows 7 Debug Help loader Jest tego oczywiście więcej do wyboru. Probowałem wyłączyć to w -> komputer -> właściwości -> zaawansowane -> i wyłączyłem tam ten czas wyboru systemów ale niestety to nie poskutkowało. Ma ktoś na to pomysł?
×
×
  • Create New...

Important Information