Jump to content

ullortnaci

 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About ullortnaci

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

219 profile views
 1. Mi na obecnej wersji moda na Asusie T100 programy się crash uja i wyświetlają błędy o pamięci. Komputer sprawny, bo na 8.1 wszystko działało. Poczekam na aktualizację, może będzie lepiej działać.
 2. Ok, to sprawdzę w tym programie jak wygląda sytuacja. Chodziło mi o brak bad sectorów.
 3. Potrzebuję systemu pod słaby laptop Packard Bell TE69CX (i3-3217U, 4 GB RAM, HDD) , z jakiegoś powodu kilka lat temu zaczął gigantycznie zamulać (niskie transfery HDD na czystym Windowsie). Pamiętam, że na jakimś modzie dopiero miał normalny transfer na dysku twardym. Na czystym Windowsie 8.1 i 10 dzieje się to samo.
 4. Używam już jakiś czas pierwszego i źle nie jest, ale może jest coś na innej wersji Windows? Jeśli będzie lepiej działać, to wgram.
 5. Witam. Szukam systemu Windows 7 Starter na netbooka Acer Aspire One, koniecznie taki, bo mam na niego licencję. Laptop ma CPU Atom N270 i 1GB RAMu.
 6. Brawo, że zapomniałem napisać ;f Pod win 10 64. Ogólnie pobrałem ze station-drivers, ale nie pasują do ME i IRST, a nie będę pobierał wszystkich wersji. Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
 7. Poproszę o aktualne sterowniki do płyty B75A-G43 i karty R9 270.
×
×
 • Create New...

Important Information