Jump to content
WinClub

janszu57

Mega użytkownik
 • Content Count

  32
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About janszu57

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 08/15/1957

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

416 profile views
 1. PPM na pulpicie i z menu wybierasz Personalizuj- Kompozycje- Ustawienia ikon pulpitu i ptaszkujesz co chcesz mieć na pulpicie.
 2. Mi z pomocą przyszedł program IObit Unlocker.
 3. Miałem podobną sytuację. Pojawiała się tylko liczba powiadomień i zero tekstu. Pomogło wejście w Ustawienia>Prywatność>zakładka Ogólne i po prawej włączyłem wszystkie funkcje. Teraz mam wszystkie powiadomienia.
 4. Właśnie przed chwilą zainstalowałem Twoją wstawkę 1809 na blaszaku i do tej pory wszystko śmiga. Na chwilę obecną trudno do czegoś się przyczepić. Testuję dalej. Dzięki za dobrą pracę.
 5. Jak sam nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział. W myśl zasady, jeden woli ogórki, a inny ogrodnika córki.
 6. I wszystko w temacie. Ja już od 2 lat tylko Defender + zdrowy rozsądek i zero problemów z wirusami. Dodatkowo skan ADW i Dr.Web CureIt! dla spokojności.
 7. I to jest cała wiedza w tym temacie. Rufusem wypalasz obraz na pedrive, a KMS-em aktywujesz system po instalacji.
 8. Ja też. Dwa razy format i ciągle chce się instalować. Wyłączyłem WU do czasu rozwiązania problemu.
 9. Tak się składa, że ostatnio instalowałem na czysto win10 z naszego forum na laptopie z licencyjnym kluczem z win7. W trakcie instalacji podałem, że nie mam klucza. Po zainstalowaniu win10, aktywacja przeszła pomyślnie. System aktywowany trwale.
 10. Dzisiaj na prośbę kolegi robiłem aktualizację z win7 do win10 na leciwym laptopie Samsunga . Właściwie to na czysto zainstalowałem win10 na kluczu z win7. Ku mojemu zaskoczeniu aktywacja przeszła pomyślnie. System aktywowany trwale. Po tej operacji klucz produktu win10 jest inny niż ten na naklejce na laptopie. Po tej aktualizacji na win10 odnoszę wrażenie że laptop dostał wigoru.
 11. Tylko nie HP. Same problemy. 2 urządzenia poszły na śmietnik. Teraz mam Canon i jest ok.
×
×
 • Create New...

Important Information