Jump to content
WinClub

andy17d

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Gdzie można pobrać instalkę Windows Live Mail. Po reinstalacji chciałem przenieść pocztę z tego programu a tu zonk, bo nie jest już on wspierany i nie można oficjalnie go pobrać.
 2. Czy jest już jakaś pewna metoda pozwalająca na użytkowanie Windows 7 (wraz z aktualizacjami) na nowych procesorach np. Core 7-mej generacji?
 3. U mnie niestety ten sposób nie działa. Pobrałem te łaty i podczas ich instalacji otwiera się okno z komunikatem "Trwa wyszukiwanie aktualizacji na tym komputerze". I trwa to w nieskończoność...
 4. Nie wrzucałem żadnego klucza. Myślałem, że skoro pobrałem instalkę Windows 10 preview insider, to nic nie trzeba wpisywać ani aktywować.
 5. Jaki ID jednostki? Jak zatem to aktywować?
 6. Zarejestrowałem się kilka dni temu w programie Insider. Pobrałem za strony Microsoftu instalkę Windows 10 buikd 10565. Zainstalowałem to i myślałem, że nie będzie trzeba nic aktywować. Tymczasem system prosi o zmianę klucza. Skąd wziąć ten klucz lub jak aktywować to w inny, legalny sposób?
 7. Poprawcie mnie jeśli coś zrozumiałem. Jeśli mam np. laptopa z uszkodzoną naklejką COA,na którym oryginalnie był zainstalowany Windows 7 i chcę go przeinstalować z normalej płytki instalacyjnej, to DAZ wpisze klucz producenta laptopa i jego certyfikat i będzie to wyglądało tak, jak bym przeinstalował system z płyty dostarczonej przez producenta? Dobrze to zrozumiałem?
×
×
 • Create New...

Important Information