Jump to content
WinClub

beriam

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

About beriam

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

115 profile views
 1. Rozumiem. Używam Panda Dome oraz AppCheck Ransomware i obstawiam, ze chyba to powód tej sytuacji .
 2. Dziś postawiłem system w wersji pełnej i po zastosowaniu się do instrukcji Pojawiły się trzy problemy. Po kliknięciu Czyszczenia pojawia się błąd, podobnie jest z Optymalizatorem usług. Dodatkowo nie mogę wejść w Aktualizacja i zabezpieczenia , momentalnie okno się zamyka.
 3. Tak , chciałem kafle ustawić pod siebie i lipa
 4. Dziękuję dobry człowieku. Jeszcze tylko pytanie, czy ta opcja jest wycięta ?
 5. System mil\ło śmiga, jedyny problem , który znalazłem to brak możliwości wejścia w Aktualizacja i Zabezpieczenia. Momentalnie znika całe okno Ustawień Systemu Windows.
 6. Świeżo zainstalowany Pro lite. Jest moc poza jednym babolem ... Ktoś coś ?
 7. Odinstalowałem Kacpra na rzecz SecureAPlus. Skanowanie, otwarta jedna karta w Chrome i .... W autostarcie czysto. Reinstall, jakoś mi się nie uśmiecha, znów. Juz dwa razy, taka sama sytuacja.
 8. Optymalizator usług tez wywala błąd. Co do ramu, zauważyłem ze sporo ląduje do buforowanej. Pomijam przekłamania co do ilości oraz taktowania procesora.
 9. Od kilku dni używam tej wersji i jestem bardzo zadowolony. Nurtuje mnie kilka kwesti. Nie mogę wejść w zakładkę Aktualizacje/Zabezpieczenia (momentalnie wywala do pulpitu) Nie działa narzędzia/czyszczenie (komunikat na screnie poniżej) Zastanawia mnie tez, spore zużycie ramu.
×
×
 • Create New...

Important Information