Jump to content
WinClub

Masteralien

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Masteralien


 1. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

   

  CorelDRAW Graphics Suite 2017 to profesjonalny pakiet graficzny do projektowania grafiki wektorowej. Program oferuje wygodne opracowywanie grafiki wektorowej i skład stron, wszechstronne narzędzia do rysowania i trasowania, profesjonalne funkcje edycji zdjęć oraz zaawansowane oprogramowanie do projektowania witryn internetowych. 

   
  Zawiera bogate materiały, profesjonalne narzędzia do projektowania grafiki i witryn internetowych oraz edycji zdjęć. Dzięki temu użytkownicy otrzymują wszystko, co niezbędne do prezentacji własnych pomysłów i uzyskują praktycznie nieograniczone możliwości twórcze. 
   
  Wbudowany system pomocy, szkoleniowe nagrania wideo i profesjonalnie opracowane szablony pozwalają szybko opanować obsługę pakietu. Potem można bez obaw realizować każdy projekt: od niepowtarzalnych logo i znaków po witryny i grafiki internetowe, billboardy, oznakowania samochodów, ulotki czy inne materiały. 
   
  W skład programu CorelDraw Graphics Suite wchodzą następujące komponenty:
  CorelDraw - ilustracje wektorowe i układy stron,
  Corel Photo-Paint - edycja zdjęć i tworzenie map bitowych,
  Corel Connect - oprogramowanie do znajdowania zawartości i zarządzania,
  Corel Capture - zaawansowane narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu,
  Corel Font Manager - moduł do zarządzania czcionkami.
   
  Link :  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
   
  Wszystko co potrzebne znajduje się w środku.

 2. Jest to nie wielkie narzędzie do bezpiecznego usuwania (odłączania) urządzeń podłączonych do komputera za pośrednictwem portu USB (pendrive, czytniki kart pamięci itp.) Jest bardzo dobrą alternatywą dla Windowsowskiego,które jest już wbudowane w system. Oferuje on większe możliwości m.in. definiowaniu skrótów klawiszowych odpowiedzialnych za usuwanie podłączonych urządzeń,zachowań podczas usuwania urządzeń określonego typu,konfigurowanie powiadomień o podłączeniu urządzenia itp.

   

  link do programu: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

   

  Aby można było wygenerować klucz należy najpierw użyć patch, następnie wygenerować  generate (klucz)  i go skopiować do programu.


 3.  ComboFix to nie jest narzędzie do "tworzenia loga", tylko bardzo ingerencyjny program, który zgodnie z przyrostkiem w nazwie robi potężny "FIX" oraz modyfikuje system.
   Użytkownicy, którzy prawdopodobnie mają czysty system, są w paskudny sposób zmuszeni do przejścia przez ingerencyjną rundę skanującą, tylko po to by "wytworzyć log"?! To nigdy nie jest w pełni "tylko-do-odczytu", a w skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności czy pecha może się zdarzyć, że zostanie nawet pogorszony stan dotychczas sprawnego Windows.
   Procedury ComboFix w szczególnych przypadkach mogą doprowadzić do uszkodzeń systemowych (błędne użycie programu, interakcja z określoną infekcją lub innym oprogramowaniem, nieprawidłowy restart komputera, błąd programowy etc...). Więcej na ten temat po tym linkiem.
   

   

  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]


 4. To wygodny w obsłudze program za pomocą którego wyszukamy pobierzemy brakujące lub przestarzałe sterowniki firmy Intel. Program przeprowadza analizę wszystkich podzespołów bazowych zamontowanych w komputerze, a następnie automatycznie wykrywa brakujące sterowniki i je pobiera. Pomoże nam również przy pobieraniu i instalowaniu sterowników do systemu operacyjnego.

   

  Link do pobrania programu :  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]


 5. avast! Internet Security jest kompletnym rozwiązaniem zabezpieczającym komputer pracujący z dowolnym systemem operacyjnym Windows przed infekcjami złośliwym oprogramowaniem oraz atakami przez internet.

   

  link do avasta:  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

   

  licence:  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

×
×
 • Create New...

Important Information