Jump to content

RhumZeiss

 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. Czyli wyłapują utworzone pliki i zmiany w rejestrze. Nadal bez strumieni, ale to i tak dużo. Dzięki. W międzyczasie trochę szperałem w internecie i znalazłem takie programy: InstallRite InstallSpy InstallWatch Mirekusoft Install Monitor 2 Primo RegFromApp RegistryChangesView RegShot RegShot 2 Unicode SpyMeTools SysTracer TrackWinstall WhatChanged Windows System State Analyzer Chyba czeka mnie sporo sprawdzania.
 2. Mam na myśli program, który zapisze wszelkie zmiany w systemie: — dodane pliki i katalogi, — usługi, — strumienie doklejone do plików, — zmiany naniesione w rejestrze. Kiedyś był do tego Norton Cleansweep, a dziś czym to zrobić?
 3. Pardąsik, że pytam, ale nie wiem… czym różni się WinJG7TEST.iso, które mam od kilku miesięcy od Win JG7 x64.iso?
 4. Spokojnie, spokojnie, tylko pytam, czy to rzecz zbędna, czy może też szkodnik? Wygląda na to, że zbędna. PS. Dziękuję NiKKA za Twoją edycję WinXP. Nie ma tam niczego, czego bym nie chciał, za to są łaty, których potrzebowałem. Własną, domowa modyfikację zrobiłem na podstawie Twojego wydania, a nie na podstawie surówki od Microsoftu. Działa bez problemu.
 5. Panowie, mam pytanie… co takiego złego robi poprawka kb3050267? Jest umieszczona w obu skryptach, a szkody nie widzę. To tylko jakiś wihajster do klienta Windows Update.
 6. Jak w temacie. Próbowałem kilka razy na dwóch różnych gwizdkach, kilkoma programami (Rufus i inne). Piszę o obrazie całości, tak jak jest, czyli bez wyciągania poszczególnych podwersji. Czy coś się zmieniło w przyrządzaniu ISO by Nikka od ostatniego razu? Z poprzednimi wersjami nie miałem problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information