Jump to content

alexisonfire

 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About alexisonfire

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

848 profile views
 1. A gdy się przez przypadek wybrało złą opcję to czy można jakoś do tego wrócić?
 2. Mam problem jak w tytule, urządzenie to USB DAC Lotoo Paw S1, podobne urządzenia jak Dragonfly czy Fiio działają bez problemu. Sprawdzałem na innym laptopie z win 10 i tam działa. W managerze urządzeń jest wykrzyknik i kompletnie nie wiem co z tym fantem zrobić. Producent podaje że powinno na 7 działać od razu po wpięciu.
 3. Czy ikony są tu zmienione tak jak widać na screenie? Mam zamiar instalować, więc jeśli tak to czy jest jakiś łatwy sposób na podmianę na standardowe?
 4. Właściwie to czym ten windows różni się od wersji JG7 Embedded Standard? Opis to kopiuj/wklej, chodzi o aktualizację poprawek?
 5. Właściwie to w pełni uzasadnione niezrozumienie @jkaw bo tak naprawdę skrót "org" jest w biznesie skrótem od słowa "organizacja".
 6. Powrót w samą porę, akurat kiedy pytałem o linki. Wielkie dzięki! jutro instaluję I jeszcze takie lamerskie pytania: -żeby działał systemowy firewall to którą wersją wybrać? -czy do dysku SSD wystarczy ten wpis z folderu Tweaks, czy może dać jeszcze to https://winclub.pl/topic/9412-108187-skrypt-optymalizacja-systemu-pod-dysk-ssd-2/ ? -kiedyś po postawieniu systemu używałem jeszcze tego https://winclub.pl/topic/6424-108187vistaxp-skrypt-wyłączanie-usług-w-windows-2/ czy tu już są te zbędne usługi wyłączone?
 7. Core to ta sprzed kilku dni bez WU? Według opisu to ona ma mniej usunięte niż wersja Crystal z poprzedniego tematu, a to przecież Core miało być największym kastratem, czyż nie?
 8. Bios nie najnowszy, numerek niżej, ten najnowszy nie chciał się u mnie zainstalować, a poza tym były opinie że jest mniej stabilny. Jednak na forum lenovo chyba znalazłem rozwiązanie https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-P-Y-and-Z-series/Z580-slow-boot-after-RAM-upgrade-w-Optimus-enabled/m-p/3275503#M140912 Trzeba w zaawansowanych opcjach rozruchu systemu zaznaczyć okienko ''maksymalna pamięć'' i stawić tam 16gb. Dziwne, nigdy bym na to nie wpadł. Jak na razie mam zamontowane 2X8gb i jest okej, system nie muli, zauważyłem tylko że trochę głośniej pracuje chłodzenie.
 9. W tej Aidzie to nawet do max 32gb pokazuje. Trzeba będzie zrobić ten reset, Na forum lenovo znalazłem dużo o problemie tego laptopa z więcej niż 8gb ram. Jednym działa, innym nie, nikt nie znalazł w pełni działającego rozwiązania.
 10. Lenovo z580, w niektórych miejscach piszą że max obsłuży 8gb, w innych że 16gb. W tej Aidzie nie mogę znaleźć tej informacji. Widziałem też kiedyś ten laptop na ebayu sprzedawany z 16gb.
 11. Mam w domu 4 kości pamięci do laptopa ddr3, 2X4GB i 2X8GB i dwa sloty w laptopie. Problem polega na tym że laptop niemiłosiernie muli gdy ma wsadzone więcej niż 8gb. próbowałem już wszystkich kombinacji. Każda z 8GB działa OK, dwie 4GB razem i każda z osobna dziłają OK. Nie działa natomiast 4GB+8GB oraz 8GB+8GB. Są to takie same pamięci tylko innych producentów. W czym może być tu problem?
 12. Spokojnie Panowie, wady i zalety matryc VA znam i to akurat był świadomy wybór Jednak wybrałem wersję z pivotem, bo regulacja góra/dół się przydaje, połasiłem się też na sklep z allegro bo mieli trochę taniej i oczywiście już mają jakiś problem i będzie przesyłka opóźniona, typowa firma jakichś Januszów, ehh.
 13. Dziś zamawiam, obym trafił na dobrą sztukę bo jak widać na tych przykładach z czernią może być różne: http://forum.pclab.pl/topic/1222282-XB2783HSU-vs-X2783HSU/ https://www.youtube.com/watch?v=P5sF6On4jgw
 14. 60Hz tamte miały, to mi akurat nie przeszkadzało. Bardziej kanciastość czcionek raziła po oczach.
×
×
 • Create New...

Important Information