Jump to content

Вишенечка

 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Вишенечка

 1. Nie, nie będzie Ci pobierał totalnie żadnych aktualizacji systemowych póki nie zrobisz tego ręcznie z poziomu ustawień.
 2. Możesz też ręcznie wyłączyć. Chyba najłatwiejsza metoda - gpedit.msc > konfiguracja komputera > szablony administracyjne > składniki systemu windows > usługa windows update > konfiguracja aktualizacji automatycznych - i to ustawiasz na wyłączone. Windows update cały czas będzie działał, ale nic Ci się automatycznie nie zainstaluje.
 3. Mógłbyś podać namiary na styl, który masz zintegrowany z ''Win JG10 x64 H2 Extreme''? Kursory, tapeta itd...
 4. To jest GTX 1080, więc wspiera. Na 10 PRO i LTSB od sromotnika wszystko działało a tutaj prawdopodobnie czegoś brakuje... albo po prostu tak musi być? EDIT Problem połowicznie rozwiązany. Zainstalowałem starszy sterownik Nvidii tj. 411.63 i używanie DX'a 12 jest znowu możliwe. Każdy wyższy numerem sterownik aż do tego najnowszego na chwilę obecną (416.94) uniemożliwia korzystanie z dwunastki. Może tylko u mnie tak jest, więc dobrze by było, gdyby ktoś jeszcze to sprawdził. Pozdro.
 5. Cześć. Mam mały problemik z osiągnięciem dx'a 12 w grach. Wersja systemu to Windows 10 1607 Enterprise N LTSB kompilacja 14393. W systemie DirectX'a widać, ale z poziomu ustawień gry jest zablokowany - screen w załączniku. Może ktoś wie o co tutaj chodzi?
 6. Jak jeszcze się z tym nie uporałeś, to zerknij na to - http://naja-also.blogspot.com/2012/06/western-digital-idle-head-parking-issue.html Miałem podobne problemy z WD RED.
 7. Od czego jest ten wpis ''rdpclip'' opisany jako not found? Można to wywalić, czy musi zostać?
 8. Ja wyrzucam i ogarniam taki, który działa jak należy xD
 9. @lugasek U mnie to samo. Ja zrobiłem reinstalla, w ogóle nie przeprowadzałem konfiguracji usług (I tak dużo to nie zmienia, no chyba, że masz bardzo słabego PCtka) i wszystko działa. A co to, gdzie to?
 10. Najłatwiejsza metoda- http://winaero.com/blog/how-get-windows-photo-viewer-working-in-windows-10-rtm/
 11. @kuva Tego też próbowałem po czystej instalacji z obrazu W10, ale nic z tego.
 12. Problem rozwiązany - Specjalnie robiłem kolejne formaty i doszedłem o co chodzi. Jeśli instaluję W10 z czystego obrazu, to aplikacja ''Zdjęcia'' jest od razu jako domyślna (może jest sposób aby to zmienić po instalacji, ale ja nie znalazłem). Inaczej sprawa wygląda, jak robimy apgrejda z 8.1 do 10 - w tym momencie pod koniec apgrejdowania dajemy opcję ''pozwól mi wybrać aplikacje domyślne'' i po prostu odznaczamy te niechciane. Ot i wsio. Pozdrowionka. Edit: Jeszcze screen - http://i.imgur.com/zbYZh8U.jpg
 13. Dziwna sprawa. Ty masz, a ja i kolega Didusieq nie. Ktoś może wytłumaczyć o co tu chodzi?
 14. Witam. Otóż mam problem z otwarciem zdjęć i innych obrazów w przeglądarce fotografii systemu windows. Nie ma opcji integracji takich plików jak JPEG etc... Wygląda to tak - http://i.imgur.com/hPDfal9.jpg Czy jest na to jakiekolwiek rozwiązanie? Używanie aplikacji ''zdjęcia'' jest dla mnie z lekka toporne po wielu latach użytkowania tej pierwszej.
×
×
 • Create New...

Important Information