Jump to content

Вишенечка

 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Вишенечка

 • Birthday 08/07/1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja:
  Gdynia

Recent Profile Visitors

1,160 profile views
 1. Mógłbyś podać namiary na styl, który masz zintegrowany z ''Win JG10 x64 H2 Extreme''? Kursory, tapeta itd...
 2. To jest GTX 1080, więc wspiera. Na 10 PRO i LTSB od sromotnika wszystko działało a tutaj prawdopodobnie czegoś brakuje... albo po prostu tak musi być? EDIT Problem połowicznie rozwiązany. Zainstalowałem starszy sterownik Nvidii tj. 411.63 i używanie DX'a 12 jest znowu możliwe. Każdy wyższy numerem sterownik aż do tego najnowszego na chwilę obecną (416.94) uniemożliwia korzystanie z dwunastki. Może tylko u mnie tak jest, więc dobrze by było, gdyby ktoś jeszcze to sprawdził. Pozdro.
 3. Cześć. Mam mały problemik z osiągnięciem dx'a 12 w grach. Wersja systemu to Windows 10 1607 Enterprise N LTSB kompilacja 14393. W systemie DirectX'a widać, ale z poziomu ustawień gry jest zablokowany - screen w załączniku. Może ktoś wie o co tutaj chodzi?
 4. Jak jeszcze się z tym nie uporałeś, to zerknij na to - http://naja-also.blogspot.com/2012/06/western-digital-idle-head-parking-issue.html Miałem podobne problemy z WD RED.
 5. Od czego jest ten wpis ''rdpclip'' opisany jako not found? Można to wywalić, czy musi zostać?
 6. Ja wyrzucam i ogarniam taki, który działa jak należy xD
 7. @lugasek U mnie to samo. Ja zrobiłem reinstalla, w ogóle nie przeprowadzałem konfiguracji usług (I tak dużo to nie zmienia, no chyba, że masz bardzo słabego PCtka) i wszystko działa. A co to, gdzie to?
 8. Najłatwiejsza metoda- http://winaero.com/blog/how-get-windows-photo-viewer-working-in-windows-10-rtm/
 9. @kuva Tego też próbowałem po czystej instalacji z obrazu W10, ale nic z tego.
 10. Problem rozwiązany - Specjalnie robiłem kolejne formaty i doszedłem o co chodzi. Jeśli instaluję W10 z czystego obrazu, to aplikacja ''Zdjęcia'' jest od razu jako domyślna (może jest sposób aby to zmienić po instalacji, ale ja nie znalazłem). Inaczej sprawa wygląda, jak robimy apgrejda z 8.1 do 10 - w tym momencie pod koniec apgrejdowania dajemy opcję ''pozwól mi wybrać aplikacje domyślne'' i po prostu odznaczamy te niechciane. Ot i wsio. Pozdrowionka. Edit: Jeszcze screen - http://i.imgur.com/zbYZh8U.jpg
 11. Dziwna sprawa. Ty masz, a ja i kolega Didusieq nie. Ktoś może wytłumaczyć o co tu chodzi?
×
×
 • Create New...

Important Information