Jump to content

NiKKA.Labs

 • Content Count

  761
 • Joined

 • Last visited

About NiKKA.Labs

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja:
  Bangladesh
 • Zainteresowania
  IT, motoryzacja, XXX

Recent Profile Visitors

6,396 profile views

Single Status Update

See all updates by NiKKA.Labs

 1. Cześć, mam pytanie a zarazem spostrzeżenie nie wiem czy to już zostało odkryte czy jeszcze nie albo może ja coś źle robię. Do rzeczy ostatni raz korzystałem z Twojego Win 7 (któraś wersja z 2017r chyba sierpień). System wszystko super śmigało na platformie
  Asus Prime X370 Pro + Ryzen 1600. (sterowniki od producenta + pierwsza wersja aplikacji Amd Ryzen Master ------ WSZYSTKO DZIAŁA) .
  (w panelu sterownia dodatkowa opcja zasilania optymalizowana pod Ryzen)

  Mijają 2 lata. Coś mnie podkusiło aby wgrać nowszą wersję Ryzen Master...niespodzianka kasuje stara wersję a nowsza nie chce się wgrać w system jakieś błedy. Po wielu próbach stwierdzam - stawiam nowy system biorę aktualną wersję z 18 czerwca od NiKKa Win7.  Nowy system już stoi (ten z czerwca 2019)
  .....próba instalacji aktualnego Ryzen Mastera udana ale odpalenie aplikacji kończy się bluescrenem systemu i nie jest możliwy nawet do odpalenia po restarcie...wali bluescrean. System odpala się tylko w trybie awaryjnym (reanimuje działanie systemu "punktem przywracania" z przed instalacji Ryzen Master)

  Odnośnie powyższego próbowałem 2 krotnie stawianie systemu i walka z instalacją Ryzen Master problem jest ten sam... teraz moje pytanie czy Microsoft namieszał coś specjalnie w nowych łatkach w przeciągu 2 lat że nie mogę korzystać z tego narzędzia Ryzen Master a w dodatku wyświetla mi komunikat żę ten procesor nie jest obsługiwany.... czy ktoś miał podobny coś wiadomo o tym ? Chodzi mi że kiedyś było wsparcie Plan zasilania + ta aplikacja do zarządzania i podgląd ustawień. Aktualnie nici.... jak jest z tym u innych czy ja coś źle robię może to ktoś zweryfikować ?

  Bardzo się uciesze jak przeczytasz moje wypociny i dostane odp :) 
  pozdrawiam.      

×
×
 • Create New...

Important Information