Jump to content

TheRefuze

 • Posts

  54
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About TheRefuze

 • Birthday 01/01/1916

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  tak

Recent Profile Visitors

741 profile views
 1. Co sie znajduje w skrypcie optymalizacyjnym SSD? Chciałbym bardzo pominąć wymuszenie wyłączenia pliku stronicowania
 2. Link padł, szkoda bo potrzeba na teraz tego systemu
 3. A po co to spolszczać jak język da się doinstalować po instalacji systemu z panelu sterowania?
 4. Nie wiem czy to jakiś Twój dodatek czy nie, ale aero robi sobie kalejdoskop z paska zadań, pasków tytułow i start, sorry, nie użyje.
 5. Zapodałem najprostszą metodę, osobiście najpierw wgrałem XP, potem na osobną partycje 7, potem pod 7 odpalilem EasyBCD, dodalem XP (naprzemienne montują się jako C: - tego oczekiwałem), dodalem kilka ISO z innej partycji, i pare razy mi uratowało sytuacje. EasyBCD coś tam robi w boot.ini i dodaje timeout, wiec niekoniecznie czarny ekran, a myślę że o taki wybór chodziło OPowi, a cudów-wianek wianek typu Dual/Hybrid Bootów raczej nie stosuje
 6. Wgraj XP, potem wgraj OBOK - NOWĄ 7/8/8.1/10 Pobierasz EasyBCD, dodajesz XPka - masz do wyboru system przed bootscreenem. Osobiście tak mam, bardzo fajna sprawa, można dodać też Linuxa, bootowalne iso np. Hirens, Acronis itp.
 7. Jeszcze jestem na tym systemie paredziesiąt minut póki nie skończe pobierać, pamiętasz może co wykonałeś? Może uda się tego nieboszczyka reanimować Panelu nVidii potrzebuje TYLKO I WYŁĄCZNIE do wywalenia overscanu (kochana Manta)
 8. Zainstalowałem system przed sekundą, jestem na etapie instalowania sterowników ale właśnie przestaje, wersja FULL, systemu nie użyje, pobieram następny, brak możliwości zainstalowania GeForce Panel'a
 9. GeForce NOW działa na tym systemie? W większości ze zmienioną nazwą nie chce ruszyć
 10. Odświeżam, oczywiście nic stąd nie pomogło, ale trafiłem na bardzo ciekawy artykuł w którym pokładam nadzieje. https://github.com/Drive-Trust-Alliance/sedutil/wiki/PSID-Revert Jest tylko jeden malutki problem, na moim SSD nie ma wydrukowanego PSID, co robić?
 11. Niepowodzenie. Chociaż wyskoczył mi niepokojący komunikat, co on oznacza, czy da się z tym dyskiem coś jeszcze zrobić, czy stojak pod popielniczke? ._. Niestety. Ma jakiś problem Wykonam to w ostateczności, prawdopodobnie już dzisiaj.
 12. Mint nie dał rady, zostaje jeszcze arch. Wypalone tym programikiem co podałeś, ale teraz on podłącza pendrive jako sda, wiec SSD przeszedł do sdb.
 13. Szukałem też jakiegoś softwareu myśląć że mają jakiegoś toola jak samsung magician, ale nic z tego. Linuxem idzie go ożywić? Podejmę wszystkie możliwe kroki jeżeli ma się udać
 14. Zdziwiłem się srogo, ten dysk nigdy nie miał jakiejś zwiechy czy coś, działał jak złoto. Usunąłem tylko ten folder z GTA V i DOSŁOWNIE jakbym mu gniazdo SATA odpiął, wszystkie testy włącznie z verify przechodził bezbłędnie, partitonmagic nawet widzial w nim folder System Volume Information i potrafil w nim zapisywac i odczytywać pliki LOG. Dobra, ściągam, nagrywam gparted i walcze dalej, za pare godzin dam znać szczegółowo jakie kroki zostały podjęte i czy się cokolwiek udało
×
×
 • Create New...

Important Information