Jump to content

radoskur

 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About radoskur

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

356 profile views
 1. Chciałbym nieśmiało zapytać bo nigdy tego nie próbowałem. Chodzi mi o komputer, który nie będzie w ogóle podłączony do internetu. Czy pomimo tego przy użyciu takiego tool'a będę musiał co pół roku ponawiać aktywację?
 2. @djrys dzięki za kolejne wstawki - regularnie korzystam i zawsze jestem zadowolony.
 3. Wg. portalu CentrumXP RS 20H1 19041.207 to wersja Public Relase :-)
 4. Ano dokładnie. Jakie DNS-y polecasz? Edit: Zmieniłem na CloudFlare. Działa. Dzięki za podpowiedź.
 5. FireFox / Chrome / IE11 / Edge - na każdej to samo. Być może operator to blokuje. Dlatego też prosiłem o upload na innego file hosta - ale skoro nie da rady to trudno.
 6. Czy tylko u mnie linki nie działają? Czy jest możliwość uploadu na innego file hosta?
 7. 10.0.19041.153 - póki co jest to wersja Slow Ring (nawet nie relase preview) więc nie ma co gdybać o RTM. Chyba to ja mogłem wygrać w Lotka ale nie wyszło.
 8. Ostatnio na części komputerów pojawiają się problemy z instalacją bieżących łatek. Problem jest opisany tutaj. Może komuś się przyda. Ja osobiście 7 już nie instalowałem z ponad rok więc nie mam jak sprawdzić. Mimo wszystko w październiku ma być ta opcjonalna łatka z 2016 dodana jako ważna i problemy powinny zniknąć. Jeżeli gdzieś już to ktoś opisał - proszę wybaczyć i skasować post. Pozdrawiam.
 9. Ja czytałem to wczoraj ale tam nie znalazłem odpowiedzi. Mam Windowsa 10 na nowym kompie... na nim chce przez USB na starym dysku zrobić Windows 7 i tak przygotowany dysk włożyć spowrotem do starego lapka żeby sama instalacja odpaliła. Temat do skasowania. Już sobie poradziłem.
 10. Witam, starałem się przeszukać forum ale nie odnalazłem rozwiązania mojego problemu. Mam laptopa dość leciwego z uszkodzonymi portami USB i nie działającym czytnikiem DVD-RW. Chciałbym zainstalować na nim Windows 7 żeby instalka ruszyła samoczynnie z dysku. Najlepiej żeby była na partycji osobnej (coś jak recovery w laptopach z fabrycznie preinstalowanym systemem) żeby można było w przyszłości ewentualnie bez kombinowania ponownie zainstalować system. Mam zewnętrzną kieszeń USB do której mogę podpiąć dysk z tego laptopa oraz mój nowy komputer z Windows 10 no i tutaj pojawia się problem w jaki
×
×
 • Create New...

Important Information