Jump to content
WinClub

radoskur

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About radoskur

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

214 profile views
 1. Wg. portalu CentrumXP RS 20H1 19041.207 to wersja Public Relase :-)
 2. Ano dokładnie. Jakie DNS-y polecasz? Edit: Zmieniłem na CloudFlare. Działa. Dzięki za podpowiedź.
 3. FireFox / Chrome / IE11 / Edge - na każdej to samo. Być może operator to blokuje. Dlatego też prosiłem o upload na innego file hosta - ale skoro nie da rady to trudno.
 4. Czy tylko u mnie linki nie działają? Czy jest możliwość uploadu na innego file hosta?
 5. 10.0.19041.153 - póki co jest to wersja Slow Ring (nawet nie relase preview) więc nie ma co gdybać o RTM. Chyba to ja mogłem wygrać w Lotka ale nie wyszło.
 6. Ostatnio na części komputerów pojawiają się problemy z instalacją bieżących łatek. Problem jest opisany tutaj. Może komuś się przyda. Ja osobiście 7 już nie instalowałem z ponad rok więc nie mam jak sprawdzić. Mimo wszystko w październiku ma być ta opcjonalna łatka z 2016 dodana jako ważna i problemy powinny zniknąć. Jeżeli gdzieś już to ktoś opisał - proszę wybaczyć i skasować post. Pozdrawiam.
 7. Bardzo dobra decyzja :-) Z racji że po problemach z Chrome kolejne babole (dyski SSD Toshiba) wynaleźli :-) Z małą dozą pewności można domniemać że po 12 czerwca będzie już chyba można zrobić coś nowego :-)
 8. Ja czytałem to wczoraj ale tam nie znalazłem odpowiedzi. Mam Windowsa 10 na nowym kompie... na nim chce przez USB na starym dysku zrobić Windows 7 i tak przygotowany dysk włożyć spowrotem do starego lapka żeby sama instalacja odpaliła. Temat do skasowania. Już sobie poradziłem.
 9. Witam, starałem się przeszukać forum ale nie odnalazłem rozwiązania mojego problemu. Mam laptopa dość leciwego z uszkodzonymi portami USB i nie działającym czytnikiem DVD-RW. Chciałbym zainstalować na nim Windows 7 żeby instalka ruszyła samoczynnie z dysku. Najlepiej żeby była na partycji osobnej (coś jak recovery w laptopach z fabrycznie preinstalowanym systemem) żeby można było w przyszłości ewentualnie bez kombinowania ponownie zainstalować system. Mam zewnętrzną kieszeń USB do której mogę podpiąć dysk z tego laptopa oraz mój nowy komputer z Windows 10 no i tutaj pojawia się problem w jaki sposób przygotować taki Dysk do starego lapka na moim nowym kompie przy pomocy tej kieszeni ze starym dyskiem. Posiadam ISO z windows 7 na dysku.
×
×
 • Create New...

Important Information