Jump to content

DyndaS

 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About DyndaS

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

265 profile views
 1. Czy te nowsze wersje Win7 to mają, czy pozostają jakieś modyfikowane? Microsoft wypuściło hotfix dla Win7 dla obsługi NVMe, ale już jest offline. Udało mi się pobrać z jakiegoś forum owe stery i dysk jest widziany przez system, Jednak CrystalDiskInfo w ogóle dysku nie widzi, a hwinfo nie pokazuje temperatury dysku tak jak to widzę na Win10. To na czym testuję to 4590 + MSI H97I właśnie z Win7. Tylko do niektórych dysków ciężko takie sterowniki znaleźć. Edit. Zostawiam dla potomnych, bo może się przyda: https://www.win-raid.com/t29f25-Re
 2. Witam, System natywnie nie wspiera dysków NVMe i w ogóle ich nie rozpoznaje. Na oficjalnej stronie microsoftu oficjalny fix nie jest już w ogóle dostępny. Teraz pytanie jak to najlepiej rozwiązać i skąd najlepiej pobrać odpowiedni sterownik. Pytanie czy przy dyskach M.2 na adapterze PCI-E będzie podoba sytuacja czy też nie. Kolejna sprawa, to jak wygląda kwestia instalacji systemu Win7 na dysku NVMe na adapterze PCI-E. Mam pewnie obawy, że tutaj się to jeszcze bardziej komplikuje.
 3. Witam, Kombinując usunąłem swoje główne konto użytkownika poprzez komendę net user USER_NAME /delete Czy można jakoś to naprawić? Edit. Czy net user /add z tą samą nazwą przywróci konto i przypiszą się do niego dane które zostały po tym koncie na dysku czy też te dane wyczyści? Edit. Komenda user net /add dodała nowego użytkownika, ale zrobiła sobie na końcu dopisek, więc nowe czyste konto.
 4. Nie. Wyłączyłem. Rozumiem, że to powinno stale rozwiązać problem? Edit. Pomogło.
 5. Coś nie do końca halo z tym. Niby owszem wyłączona jest usługa, ale ikona na pasku przy starcie systemu się pojawia na 2-3 sek i znika.
×
×
 • Create New...

Important Information