Jump to content

Bartosz108

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Cześć, nie mogę znaleźć opcji, która pozwoli mi z powrotem sprawić, aby dysk był niedostępny, dla konta na którym hasło do dysku już zostało wpisane. Mówiąc bardziej obrazowo co mam zrobić, aby otwarta kłódeczka, znów była zamknięta? Może znacie jakiś artykuł, który by wyjaśniał i opisywał takie szczegółowe zagadnienia Pozdro i dzięki Nikt, nic? :-) Może inaczej... Dysk blokuje się po restarcie konta, ale jak go odblokowuję to niestety nie tylko na moim koncie administratora, ale też na innych kontach się odblokowuje, ktoś mi może pomów to zmienić? :-)
 2. Wybaczcie jestem noobem! Czyli mam pobrać ten plik rar, (2.7 giga, ten który jest w folderze na megaupload) i go rozpakować i włączyć plik cmd i to będzie wszystko działać jak dobrze pójdzie tak? Czy coś jeszcze muszę pobrać/zrobić?
 3. Czy ktoś może odpisać Dzięki
 4. Bartosz108

  Outlook 2016

  Nigdy nie korzystałem do tej pory z tego cudownego programu, więc chciałem się nim zabawić niestety wprowadziłem dane, imap i stmp są ustawione na gmailu imap i pop włączone outlook łaczy się z kontem gmail, udaje mu się połowę "inicjacji" przeprowadzić, po czym...: patrz scr i tutaj pytanie: jak żyć, co dalej
 5. o super, dziękować pięknie
 6. Cześć, czy do w10 mogę logować się poprzez konto gmail? Niestety pokazuje mi windows tylko opcję, aby poprzez konto microsoft się logował... niestety. oczywiście połączyłem konto gmail z komputerem, czyli kalendarz itp, lecz chciałbym, aby logować się stricte z gmaila Czy to jest możliwe?
 7. Bartosz108

  W co gramy :)

  Polecam grę muonline
×
×
 • Create New...

Important Information