Jump to content
WinClub

ubidragon

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, posiadam dysk HDD 2 TB, posiada on w kilku miejscach bad sectory, chciałbym stworzyć partycje na dysku tak, aby omijały bad sectory a resztę sprawną używać. Użyłem programu Partition Bad Disk, utworzyło partycje, wydzieliło bad sectory, natomiast otrzymałem mnóstwo małych partycji. Czy jest jakiś sposób aby połączyć tą dużą ilość małych partycji w jedną dużą?
 2. Problem udało się rozwiązać, musiało być coś z adapterami, testował również na nowszej karcie graficznej na swoim komputerze i dalej to samo. Zakupiłem kable z końcówkami DVi z jeden i HDMI z drugiej strony i działa jak marzenie.
 3. Witam, mam problem z podłączeniem monitora na HDMI do karty GT 710 (support 3 monitorów, złącza VGA, HDMI i DVI-D Dual Link) Docelowo mają być wpięte 3 monitory, VGA oraz dwa HDMI. Do DVI mam wpiętą przejściówkę DVI > HDMI http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-dvi-na-hdmi-fullhd-gold-i6720009588.html jednak monitor na tym złączu nie chce działać. Na pozostałych działa poprawnie, podłączonego monitora do tego złącza z przejściówką w ogóle nie wykrywa. Jak załącze komputer z wpiętym tylko ekranem do tej przejściówki to obraz pokazuje się w BIOS jednak znika po załadowaniu systemu. System Windows 10 Pro x64 Ktoś ma jakiś pomysł? Może coś robię źle? Albo przejściówka nie ta?
 4. Witam, ostatnio zakupiłem płytę główną Asrock 990FX Extreme 3, jednak była bez maskownicy. Czy moglibyście pomóc, jakie maskownice pasują, czy z innych modeli znalazłby się jakieś, które by pasowały, ewentualnie ma ktoś może na sprzedaż?
 5. OK już wszystko jasne. Nie każda grafika która ma 3 wyjścia może obsłużyć 3 monitory. 3 Monitory są obsługiwane dla kart Nvidii od modeli GT 6xx wzwyż. Temat do zamknięcia.
 6. Witam, szukam jakieś taniej grafiki (nie do gier) do której będzie można podłączyć 3 monitory na raz w rozdzielczości 1080p Czy wystarczy że grafika będzie miała obsługę wielu monitorów i 3 wyjścia żeby to działało? Np GeForce GT640?
×
×
 • Create New...

Important Information