Jump to content
WinClub

a.kucharski

Użytkownik
 • Content Count

  98
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About a.kucharski

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 09/11/1965

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

362 profile views
 1. a.kucharski

  WIN10 PE

  Trzeba będzie samemu modyfikować.
 2. Witam wszystkich Serdecznie. Właśnie pobieram obraz i chcę sprawdzić działanie tego moda na płycie Asrock J3355B-ITX. Zgodnie z życzeniem schonaldo będę pisał o moim spostrzeżeniach ale tylko z działu internet-przeglądarki, biuro, sterowniki itp. Mam nadzieję że temat będzie typowo techniczny nie Spamerski. Życzę wszystkim dobrej zabawy i owocnej pracy z tym modem. Z poważaniem Andrzej
 3. Nie ma sprzeczności. Windows 10 mam osiem miesięcy przed oficjalną sprzedażą i chodził całkiem nieźle, nawet czekałem na aktualizacje. Teraz choć oryginały spowalniają i robi się młyn nadal będę pracować na Windows 10 z jednego bardzo prostego powodu (praca i zarobek). Dla siebie natomiast szukam i testuję modyfikacje z kierunkiem na obsługę biura i internet. A problem jest np. 30 komputerów na legalnym Windows 10 Home a wszyscy użytkownicy lament że MULI komputer, Internet itd. Wyzwanie jak diabli żeby to ogarnąć, więc praca na W10 jest koniecznością ale nie oznacza to zaniechania poszukiwać odpowiedniego Buildu i ciekawych rozwiązań które są w internecie. W pracy musi być natomiast pełen Legal.
 4. M4T zgadzam się z tobą w 100%. Windows 10 robi się nieciekawy i zaczyna żyć sam dla siebie. Godzinę temu o 14.00 zainstalowałem JG10PRO wersję core. Instalacja Rufusem, Sterowniki Intela do płyty głównej, Office 2007, Przeglądarki, Adobe Reader żadnych problemów. Jestem pod wrażeniem po pierwszej godzinie pracy.
 5. Godzinę temu pobrałem PRO a teraz pobieram LTSB . Chyba musisz poczekać do jutra. U mnie jak mam komunikat o przekroczeniu limitu to pobieram na drugi dzień.
 6. StMK znalazłem. Jest prosty i super uniwersalny sposób na załadowanie sterowników. Zapożyczyłem metodę z płyty Sergeia Strelca (User\MY_DRIVERS_x64) czyli sterowniki umieszczone w tym katalogu zostaną automatycznie załadowane, dobre przy zmianie karty lub wdrażaniu na innym kompie. Przy okazji pisania tego tekstu wykryłem że skrót prawy ALT+a zmienia rozdzielczość ekranu i robi się bałagan. Polskie "ą" jest pod lewym ALTem. Program jest ukryty do zmiany rozdzielczości, wyciągamy go prawym ALTem i literką M. Czy ktoś wie jak wyłączyć ten program lub wyłączyć ten skrót klawiaturowy i przywrócić prawidłowy układ polski programisty. W tej chwili plik WIM ma 649 Mb. Powiększony względem oryginału bo wrzuciłem Firefoxa 56.0.1 64bit. Do internetu wchodzę po 60 sekundach od kliknięcia Enter w Boot Loaderze. Chyba niezły wynik.
 7. Uruchamiam System z pliku WIM umieszczony na twardym dysku. System ładuje się pięknie ale mam pytanie jak by tu dodać sterowniki do karty usb wi-fi na stałe w pliku WIM. Dodałem na automacie rozpoznawanie karty + wczytanie profilu. Rozpoznawanie tej samej karty przy każdym restarcie można by ominąć i zaoszczędzić kilka sekund.
 8. Zobacz to https://drive.google.com/uc?id=0B3A89T8bxI0ub3h5ODRhaTBzZDQ&export=download
 9. a.kucharski

  WIN10 PE

  NIE CHODZI O ZŁOŚLIWOŚĆ ale o dobrą narzędziówkę. NIE UMIEM tego zrobić, ale ci co tworzą WinPE powinni brać dobre przykłady z innych. Dobrą koncepcję.
 10. a.kucharski

  WIN10 PE

  Niech jakiś polski WinPE ma ładowanie sterowników jak na płycie Sergeia Strelca. Pomarzyć można.
 11. a.kucharski

  WIN10 PE

  SERGEI STRELEC to jest FULL WYPAS
 12. Dzięki Hells i świetny cytat. A jakie wtyczki do reklam. m4s CentBrowser już sprawdzam.
 13. Dziękuję za wypowiedzi na ten temat.
×
×
 • Create New...

Important Information