Skocz do zawartości

a.kucharski

Użytkownik
 • Zawartość

  92
 • Posty z Chatbox

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana a.kucharski w dniu 29 Sierpień 2015

Użytkownicy przyznają a.kucharski punkty reputacji!

1 obserwujący

O a.kucharski

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik
 • Urodziny 11.09.1965

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. a.kucharski

  Win10 PE x86/x64 na bazie 10.14393 Enterprise PL

  StMK znalazłem. Jest prosty i super uniwersalny sposób na załadowanie sterowników. Zapożyczyłem metodę z płyty Sergeia Strelca (User\MY_DRIVERS_x64) czyli sterowniki umieszczone w tym katalogu zostaną automatycznie załadowane, dobre przy zmianie karty lub wdrażaniu na innym kompie. Przy okazji pisania tego tekstu wykryłem że skrót prawy ALT+a zmienia rozdzielczość ekranu i robi się bałagan. Polskie "ą" jest pod lewym ALTem. Program jest ukryty do zmiany rozdzielczości, wyciągamy go prawym ALTem i literką M. Czy ktoś wie jak wyłączyć ten program lub wyłączyć ten skrót klawiaturowy i przywrócić prawidłowy układ polski programisty. W tej chwili plik WIM ma 649 Mb. Powiększony względem oryginału bo wrzuciłem Firefoxa 56.0.1 64bit. Do internetu wchodzę po 60 sekundach od kliknięcia Enter w Boot Loaderze. Chyba niezły wynik.
 2. a.kucharski

  Win10 PE x86/x64 na bazie 10.14393 Enterprise PL

  Uruchamiam System z pliku WIM umieszczony na twardym dysku. System ładuje się pięknie ale mam pytanie jak by tu dodać sterowniki do karty usb wi-fi na stałe w pliku WIM. Dodałem na automacie rozpoznawanie karty + wczytanie profilu. Rozpoznawanie tej samej karty przy każdym restarcie można by ominąć i zaoszczędzić kilka sekund.
 3. a.kucharski

  Win10 PE x86/x64 na bazie 10.14393 Enterprise PL

  Zobacz to https://drive.google.com/uc?id=0B3A89T8bxI0ub3h5ODRhaTBzZDQ&export=download
 4. a.kucharski

  "Win 10 Project 2015 - PE" Windows Live

  Szukam WinPe 10 po polsku.
 5. a.kucharski

  Win10 PE x86/x64 na bazie 10.14393 Enterprise PL

  Dlaczego nie działają linki.
 6. a.kucharski

  WIN10 PE

  NIE CHODZI O ZŁOŚLIWOŚĆ ale o dobrą narzędziówkę. NIE UMIEM tego zrobić, ale ci co tworzą WinPE powinni brać dobre przykłady z innych. Dobrą koncepcję.
 7. a.kucharski

  WIN10 PE

  Niech jakiś polski WinPE ma ładowanie sterowników jak na płycie Sergeia Strelca. Pomarzyć można.
 8. a.kucharski

  WIN10 PE

  SERGEI STRELEC to jest FULL WYPAS
 9. a.kucharski

  Szybkie przeglądanie Internetu

  Dzięki Hells i świetny cytat. A jakie wtyczki do reklam. m4s CentBrowser już sprawdzam.
 10. a.kucharski

  Szybkie przeglądanie Internetu

  Dziękuję za wypowiedzi na ten temat.
 11. a.kucharski

  Szybkie przeglądanie Internetu

  Moim zdaniem po kolei wszystkiego - netu, procka, dysku, ramu, wydajności płyty głównej itd. Ale są różne komputery i co zrobić żeby ten internet śmigał w danych warunkach maksymalnie szybko. Wyniki Crystal Disk Mark pokazuje przewagę Ramu, znacząco nawet do dysków SSD. A pytanie jest proste (bez składania nowej maszyny) np. 5 letni laptop, albo komputer z dwoma rdzeniami który ma powiedzmy 3 lata.
 12. a.kucharski

  Szybkie przeglądanie Internetu

  Chodzi o uwzględnienie różnych warunków pracy, komputerów itp. (w domu, pracy). Uważam że większość ludzi tylko używa do internetu i nic więcej. Dlatego naszła mnie taka myśl żeby maksymalnie przyśpieszyć działanie w różnych konfiguracjach a ram już nie jest taki drogi jak kiedyś. To co napisałeś M4T to racja. Zgadzam się z tym w 100%. Jeszcze jedno: Crystal Disk Mark i jego wyniki.
 13. a.kucharski

  Szybkie przeglądanie Internetu

  Interesuje mnie maksymalnie szybkie przeglądanie Internetu. Mój obecny test to: -RamDysk o wielkości 1GB w nim aktualnie Firefox 50 portable wczytywany przy starcie systemu z podpiętą ikoną na pasku zadań.
 14. a.kucharski

  System OS (windows?) ktory startuje z USB /USB jako HDD

  WinToUSB_Setup. Instalujesz z obrazu iso i nawet możesz przenosić na inny komputer np. w pracy. Jak doczyta sterowniki to po chwili będzie hulać na obydwu maszynach. Testowałem na Win10. Dogrywasz własne sterowniki jak na normalny HDD.
 15. a.kucharski

  WIN10 PE

  Na odpalonym systemie Sergeia uruchamiam EasyBCD-Menu Górne "Plik"-u samej góry "Wybierz skład BCD"-wybieram w oknie Pena na której jest system Sergeia, wchodzę do katalogu SSTR i wybieram plik BCD. To jest menu rozruchowe Pena, można dodawać własne płytki LiveCD i usunąć niepotrzebne wpisy. Ja zawsze dodaje Norton GHost 15 ale nigdy nie udało mi się dodać czegoś na Linuxie. Z płytami WinPE nie ma żadnych problemów.
×

Powiadomienie o plikach cookie