Jump to content
WinClub

Mikolaj98

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

About Mikolaj98

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

482 profile views
 1. Mam niestety obsługę podstawowych reguł
 2. Cześć, Jak można przekierować zapytania z jednego IP publicznego na kilka serwerów w sieci LAN, na tym samym porcie, tak aby jak jest zapytanie na example.com:1234 poszło na serwer 10.0.0.2:1234 a zapytanie na example2.eu:1234 poszło na serwer 10.0.0.3:1234 nie koniecznie tylko http? Z góry dziękuję
 3. Cześć, Jak przekierować dźwięk z mikrofonu na karcie realtech na słuchawki usb na debianie? Z góry dziękuję.
 4. Cześć, Jak naprawić brak blokowania ekranu przy braku aktywności przez nawet 3 dni, po zamknięciu pokrywy nie usypia w Windows 10 Fall Creators Update na Lenovo miix 2 10'. W ustawieniach wszystko wydaje się być w porządku. Z góry dziękuję za pomoc.
 5. U mnie nie da się zmienić uprawnień.
 6. Cześć. Jak zablokować możliwość formatowania dysku z poziomu explorera w Windowsie 7~10 i 2008~2016, dla administratorów, najlepiej programowo? Z góry dziękuję.
 7. Na google było dużo pod ubuntu i debiana, a nie pod CentOS czy RHEL
 8. Cześć. Jak zainstalować serwer PXE na linuxie (CentOS, Fedora lub RHEL) do rozruchu głównie linuxów i rzadziej windowsów? Z góry dziękuję. PS. Ewentualnie może być na Windowsie.
 9. Cześć, Jak zmienić ścieżkę instalacji Office 2016 z C na inny dysk? Już próbowałem: mklink /j "C:\Program Files\Microsoft Office" "D:\programs\x64\Microsoft Office" mklink /j "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office" "D:\programs\x86\Microsoft Office" z miernym skutkiem http://mikolaj98p.hostfree.pw/SS/Zrzut%20ekranu%20(10).png Z góry dziękuję.
 10. Cześć, jak naprawić ikony na ekranie startowym? Visual Studio mam zainstalowane na NTFS junction, próbowałem też bez tego i nie wyświetla tylko przypiętych ikon. Z góry dziękuję
 11. Hasła serwisowe próbowałem już, żadne nie wchodzi.
 12. Dostałem laptopa do zrobienia. Nie wiem gdzie został kupiony ale datuję go na ok 10-12 lat mniej więcej jak Win XP. PS. Hasło bootup pass jest na wypadek kradzieży a nie admin pass. PPS. Laptop jest cały czas świeżo po resecie biosu, hasła nie stracił, a pozostałe ustawienia - tak, i przekierowuje do konfigu.
 13. Nie mogę uruchomić żadnego systemu bez podania hasła w biosie!
 14. Cześć. Jak obejść hasło biosu Phoenix FirstBIOS Notebook Version 2.0 na IBM ThinkPad R40? Nie mogę zabootować żadnego systemu bez podania hasła. Próbowałem już: http://www.instructables.com/id/Bypass-BIOS-Boot-or-OS-Login-to-%22most%22-any-compute/ Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information