Jump to content
WinClub

Eleks

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Eleks

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

353 profile views
 1. Zainstaluj Skype'a jeszcze raz - aż niemożliwe, by Skype wymagał zewnętrznych komponentów do tego stopnia.
 2. Proponuję stworzyć temat z rekordami, utworzyć sobie zawodnika z nickiem z forum i w ramach rozrywki pobijać te rekordy
 3. Eleks

  Zakładka w Chrome

  Przejdź na stronę, gdzie znajduje się ostatni post. Skopiuj link w pasku adresu i edytuj swoją zakładkę podmieniając adres. Innego sposobu nie ma, bo zakładka odsyła do konkretnego adresu.
 4. Raz miałem tak, że wieszał mi się system+audio w momencie, kiedy np. przeciągałem okno, zmieniałem jego pozycję, scrollowałem w przeglądarce. Sprawdziłem wszystko, na końcu dopiero budę. Okazało się, że obluzował się kabel z modularnego zasilacza, idący do płyty głównej (ATX 24-pin). Spróbuj, za radą Wiktorynki, zobaczyć czy wszystko ok 'w środku' ;-). Powodzenia.
 5. Z tego linku pobierz sobie narzędzie do sprawdzania klucza zapisanego w BIOSie -> http://forums.mydigi...hp/t-30363.html. W zakładce Product Key zaznacz opcję MSDM Key - to klucz zapisany na stałe w BIOSie. Jeśli nie dostałeś płyty, to na pewno na dysku masz ukrytą partycję RECOVERY, z której przywrócisz system do stanu wyjścia od producenta/sprzedawcy. Poszukaj w instrukcji jak ją uruchomić.
 6. Warto tylko dodać, że przy wymuszeniu akceleracji sprzętowej przeglądarki lubią się wysypać/miotać błędami na lewe i na prawo. Kwestia nie do końca pełnej optymalizacji (prace nad eliminacją błędów ciągle trwają), a znacznie częściej konflikt na linii sterownik grafiki - przeglądarka. Niemniej można spróbować - akurat może będziemy zadowoleni
 7. Z tego linku pobierz sobie narzędzie do sprawdzania klucza zapisanego w BIOSie -> http://forums.mydigitallife.info/archive/index.php/t-30363.html. W zakładce Product Key zaznacz opcję MSDM Key - to klucz zapisany na stałe w BIOSie. Następnie np. na tej stronie (http://d-fault.nl/PidCheck.aspx) sprawdź sobie, do jakiego dokładnie systemu jest przyporządkowany klucz . Będziesz wiedział, jaką wersję zainstalować.
×
×
 • Create New...

Important Information