Jump to content
WinClub

Eleks

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

About Eleks

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

486 profile views
 1. Eleks

  Hwid ban

  Może trochę niemiły będę, ale na cheatowanie nadaje się nie format dysku, żeby zmienić ID dysku, tylko format mózgu, żeby zmienić podejście i nastawienie do uczciwej rozgrywki. Nie daje się banów na sprzęt za cheatowanie w singlu, więc powinieneś ponieść konsekwencje swojego działania.
 2. 2240 postów i zadajesz takie pytania? Masz bana na google? https://lmgtfy.com/?q=windows+7+black+theme
 3. Zerknij na to - mam i sobie chwalę. ->be quiet! Dark Base Pro 900 Black Rev.2 https://www.ceneo.pl/66178904
 4. @renatanJest gdzieś jakiś pliczek, coby samemu to zainstalować, podczas gdy WU tego sam nie wyszukuje? I pytanko co z wersją 2004? Niestety przypadłość dotycząca drukarek dotknęła również członków mojej rodzinki...
 5. Hejka. Link z 1 posta niestety nie działa.
 6. Panowie i Panie, poradźcie proszę. Dziś/jutro chcę instalować czysty system od zera, z ustawieniami, dostosowywaniem pod siebie i innymi. Pytanie czy można śmiało instalować "Wersja RS 20H1 19041.208 - uważana przez Microsoft za RTM." czy dać sobie spokój i jechać na aktualnej stabilce i potem ją tylko zaktualizować w WU? Dzięki za sugestie!
 7. Zainstaluj Skype'a jeszcze raz - aż niemożliwe, by Skype wymagał zewnętrznych komponentów do tego stopnia.
 8. Proponuję stworzyć temat z rekordami, utworzyć sobie zawodnika z nickiem z forum i w ramach rozrywki pobijać te rekordy
 9. Eleks

  Zakładka w Chrome

  Przejdź na stronę, gdzie znajduje się ostatni post. Skopiuj link w pasku adresu i edytuj swoją zakładkę podmieniając adres. Innego sposobu nie ma, bo zakładka odsyła do konkretnego adresu.
 10. Raz miałem tak, że wieszał mi się system+audio w momencie, kiedy np. przeciągałem okno, zmieniałem jego pozycję, scrollowałem w przeglądarce. Sprawdziłem wszystko, na końcu dopiero budę. Okazało się, że obluzował się kabel z modularnego zasilacza, idący do płyty głównej (ATX 24-pin). Spróbuj, za radą Wiktorynki, zobaczyć czy wszystko ok 'w środku' ;-). Powodzenia.
 11. Z tego linku pobierz sobie narzędzie do sprawdzania klucza zapisanego w BIOSie -> http://forums.mydigi...hp/t-30363.html. W zakładce Product Key zaznacz opcję MSDM Key - to klucz zapisany na stałe w BIOSie. Jeśli nie dostałeś płyty, to na pewno na dysku masz ukrytą partycję RECOVERY, z której przywrócisz system do stanu wyjścia od producenta/sprzedawcy. Poszukaj w instrukcji jak ją uruchomić.
 12. Warto tylko dodać, że przy wymuszeniu akceleracji sprzętowej przeglądarki lubią się wysypać/miotać błędami na lewe i na prawo. Kwestia nie do końca pełnej optymalizacji (prace nad eliminacją błędów ciągle trwają), a znacznie częściej konflikt na linii sterownik grafiki - przeglądarka. Niemniej można spróbować - akurat może będziemy zadowoleni
 13. Z tego linku pobierz sobie narzędzie do sprawdzania klucza zapisanego w BIOSie -> http://forums.mydigitallife.info/archive/index.php/t-30363.html. W zakładce Product Key zaznacz opcję MSDM Key - to klucz zapisany na stałe w BIOSie. Następnie np. na tej stronie (http://d-fault.nl/PidCheck.aspx) sprawdź sobie, do jakiego dokładnie systemu jest przyporządkowany klucz . Będziesz wiedział, jaką wersję zainstalować.
×
×
 • Create New...

Important Information