Jump to content

Eleks

 • Posts

  72
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,184 profile views
 1. Jak klikniesz 'pobierz plik' to dopiero wywala ten błąd. Może jakiś błąd hostingu? x86 pobiera się bez problemu. Ja i tak już pobrałem z MEGA, ale napisałem, bo może ktoś będzie miał jeszcze problem. Dzięki za wrzutki! EDIT: Wersja 21h1, nie napisałem najważniejszego, sorki...
 2. x64 - uploadfile -> Prawdopodobnie plik został skasowany...
 3. Eleks

  Najszybszy DNS

  A mój to 192.168.1.1. Kurtyna.
 4. Musisz doinstalować biblioteki systemowe - tutaj masz pakiety AllInOne ->
 5. Eleks

  Najszybszy DNS

  Do sprawdzenia najlepszego DNSa polecam program DNS Jumper 2.2. Możesz sprawdzić czas odpowiedzi wielu serwerów, dodawać własne i potestować co będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Ja przy Internecie z UPC aktualnie korzystam z Open DNS (208.67.222.222 oraz 208.67.220.220 - na poziomie 18,19 ms)
 6. Co nie zmienia faktu, że zamiast najzwyczajniej mu napisać, że z dysku nic nie będzie, że program niestety w jego przypadku mu nie pomoże to po prostu się po programie przejechałeś. Żebym nie zabrzmiał źle - uważam, że robisz tutaj świetną robotę, właściwie w tym momencie jesteś trochę twarzą tego forum i cenię wszystkie porady i wskazówki, które tutaj zawierasz. No może z wyjątkiem tego (jak dla mnie) przesadnego biadolenia na Windows 10 no i teraz może trochę to elektrodowe podejście ;-) Zdrówka!
 7. Śmieszy mnie ta nagonka na HDD Regeneratora... Jak ktoś ma uszkodzone sektory fizycznie, to nie oczekuje, że ten program naprawi mu dysk i będzie on działał jeszcze kilka łat. Zazwyczaj oczekuje, że będzie mógł chociaż uruchomić system, żeby zgrać sobie na pendrajwa albo inny nośnik najważniejsze dane. Zazwyczaj to są osoby, które nie wiedzą co i gdzie rozkręcić, co gdzie podłączyć, żeby zrobić to na innym komputerze. I w takich przypadkach HDD Regenerator po prostu spełnia swoją funkcję - po prostu działa. Osobiście NIE ZNAM przypadku wśród znajomych, którzy po użyciu HDD regeneratora pogorszyli swoją sytuację a większość z nich uzyskała to, czego oczekiwała. Daleko szukać nie trzeba, bo podobnie jest z Combofixem, który jest narzędziem genialnym, ale z jakiegoś powodu hejtowanym (no bo zmienia sporo ustawień systemu na domyślne... serio?)... Właściwie elektrodę i jej społeczność można opisać na trzy sposoby: 1) HDD REGENERATOR!!!!11111.... 2) Combofix !!!## i 3) "Było. Zamykam."
 8. Bez ClickToRunSvc lubi nie działać Office, więc to zostaw. Reszta jak wyżej autor podpowiedział.
 9. Na górze na wstążce: Widok -> Okienko nawigacji -> zaznacz okienko nawigacji.
 10. Ja zawsze przerabiam na VL, potem dopiero aktywuję. Zawsze idealnia działało.
 11. Pytamy z ciekawości - dzięki za Twoją pracę
 12. Nie chcę toczyć piany, ani wszczynać wojenek, ale z dobrego serca radzę, by czytać bardziej wnikliwie. Albo nauczyć się czytać ze zrozumieniem, jeśli sprawia to trudności. (kolegom od plusików w górę również :-)) Nikt nigdzie nie napisał, ze mu się systemy nie aktualizują. Aktualizują się aż miło. Ale mam jeden komputer, w którym trzeba przeinstalować system (komuś...) i wychodzę z założenia, że lepiej zainstalować system z zintegrowanymi poprawkami, niż instalować system sprzed miesiąca i jeszcze potem update'ować go. Stąd pytanie, czy jest szansa na jakąś aktualizację obrazu. Miłego chłopaki i dziewczyny :-)
 13. Podłączam się pod pytanie kolegi wyżej ;-)
 14. Eleks

  Hwid ban

  Może trochę niemiły będę, ale na cheatowanie nadaje się nie format dysku, żeby zmienić ID dysku, tylko format mózgu, żeby zmienić podejście i nastawienie do uczciwej rozgrywki. Nie daje się banów na sprzęt za cheatowanie w singlu, więc powinieneś ponieść konsekwencje swojego działania.
 15. 2240 postów i zadajesz takie pytania? Masz bana na google? https://lmgtfy.com/?q=windows+7+black+theme
×
×
 • Create New...

Important Information