Jump to content

morfeusz

 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

About morfeusz

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

604 profile views
 1. Rozumiem że wersja pełna jest już dopieszczona, łatki schrzanione przez MS, też poprawione, skoro w tytule jest napisane Finał? Lite też będzie? Sromotniku, mógłbyś wyjaśnić w skrócie czy rożni się wersja zwykła JG7 z64 od Win JG7 POSReady x64? Z tego co wyczytałem druga to modułowa (może się mylę, już bardziej W7 Embedded Standard?). Domyślam się że w modułowych łatwiej dobierać składniki przy projektowaniu, w zintegrowanym jest mniejsze pole manewru. Ale w finale jeżeli oba porównać, to są jakieś zasadnicze różnice w działaniu, szybkości użyteczności, zasobów ramu czy pro
 2. Dzięki, czekałem z niecierpliwością. Wersja okrojona lite jest także? Srom-otniku, jeżeli byłaby wersja lite, to może jeszcze dorzucisz x86, własnie okrojoną, tak na zakończenie W7, niech będzie dla potomnych?
 3. Oczywiście, ze strony producenta. Przeinstalowałem na normalną wersję i też to samo. SlimJet może i mniej procesów, ale w praktyce wydaje mi się że szybszy jest Edge. Wczoraj sprawdzałem Brave Browser i też jest całkiem niezły. Po zainstalowaniu sterowników, antywirusa Huorong Internet Security zużycie ramu to około 420 MB, przy 33 procesach. Na moim laptopie Asusa i przy Win JG7 HP&Pro x 64 v2019 jest 715 MB i 31 procesów. Chciałem odświeżyć starą Toshibę A 105 koleżanki na Celeronie M390 z 2 GB ramu z jednym rdzeniem, która jeszcze żyje i sporadycznie do cze
 4. Tak jak powiedziałeś office 2010 zainstalował się bez najmniejszego problemu. Aktywacja także przebiegła bez problemu. Dziwne, ale nie mogłem zainstalować przeglądarki Microsoft Edge. Żaden błąd się nie wyświetla, tylko kiedy zaczynają się przygotowania do instalacji, w pewnym momencie okienko znika. Plik instalacyjny ściągałem kilka razy i powtarzałem. Za każdym razem to samo. Ustawienia domyślne.
 5. W wersji lite office się instaluje?
 6. W trakcie instalacji przez Daemona Office 2010 standard pojawił się taki błąd. Jakieś usługi wyłączone?
 7. Rozpakowałem. Bez wpisywania przed instalacją klucza nie da się tego Offica zainstalować? Edit. Próbowałem zainstalować standardowo i nie dało się, ale jak w opisie przez Daemona już poszło.
 8. Chcesz dalej dyskutować? Oprócz tego, że napisałem chyba raz post pod postem, bo oczekiwałem dokładniejszej pomocy, to nie widzę żebym jeszcze naruszył regulamin. Tylko o to chodzi?
 9. Tak wiem, że każdy jest ułomny kto nie siedzi na co dzień w świecie IT. W innym świecie też jest tak samo? Żebym chciał zaraz posiłkować się programem do szukania sterowników lub był omnibusem w szukaniu sterowników po ID i był ich pewny (na każdej stronie jest co innego), to nie byłoby żadnego tematu i nikomu dooopy bym nie zawracał. Dostałem propozycję programów do szukania za które jeszcze raz bardzo dziękuję. A jeżeli ktoś nie jest w stanie więcej pomóc, to po co zabiera głos i później ta niepotrzebna dyskusja a także teksty w moją stronę aby dowartościować się?
 10. Słuchaj panie gt500s. I co znalazłeś odpowiedź na forum jakie dokładnie są to sterowniki, bo oskarżałeś mnie że wszystko jest na forum. PC tak był zamulony, że nic nie dało się na nim zrobić. Ale o dziwo był zainstalowany AIDA i wyszukał mi jaki to sprzęt. Ale żeby nawet "łaskawca" nie zrobił raportu, to po to jest "omnibus" aby wskazać kierunek co trzeba zrobić. Każdy oddaje do specjalisty, czy najpierw szuka rozwiązania w sieci? Kto chce pomaga, kto nie chce nie pomaga. Ktoś cię do czegoś zmusza? Już Ci napisałem że jeżeli nie chcesz pomagać, to po co nabija
 11. Kolejny omnibus się odezwał? Wszystko jest na forum? Wskaż mi dokładnie sterowniki do tego PC'a na forum? Nie chcesz pomóc, nie odzywaj się. Po co zaśmiecasz wątek? Nudzisz się? Proszę mi nie wyskakiwać z takimi tekstami, bo ja też przestanę być miły, albo zajmą się tobą moderatorzy.
 12. Podawał na inny sprzęt, nie na ten, dlatego ta dyskusja. To nie jest mój PC - koleżanki. Kolegom dziękuje za chęci pomocy a szczególnie Moszterowi i https://www.driveridentifier.com/, bo tego nie znałem. Jaki wielki wątek , po prostu wątek. Czy nie po to istnieje forum? Oczywiście, że jeżeli nie dowiem się jakie dokładnie sterowniki, użyję Driveridentifier lub Snappy Drivera. A liczę na osoby które się na tym dobrze znają, którym zajmie chwila wskazanie dokładnie tego, o co proszę. A ty chyba się nudzisz, z twoją pomocą rzeczywiście zrobi się z tego Wielk
 13. Aby nie uwalić systemu najlepiej instalować ręcznie. Dlatego taki "znafca" jak ja otworzył ten wątek. A ty, jeżeli nie potrafisz udzielać konstruktywnych rad, to po co w ogóle się odzywasz? Nie każdy urodził się takim omnibusem jak ty.
 14. Wchodzisz na jakąś stronę, jest propozycja sterowników, wchodzisz na kolejną, jest propozycja innych, jeszcze inna pokazuje jeszcze inne. Mam zrobić wyliczankę na którą propozycję się zdecyduje i w międzyczasie modlić się abym trafił na prawidłowe? Na przykład płyta główna z Della nie ma na swojej stronie sterowników pod Windows7, tylko do XP. Mógłbym zainstalować też XP i problem byłby mniejszy, ale mało który program działa już pod XP.
×
×
 • Create New...

Important Information