Jump to content
WinClub

morfeusz

Użytkownik
 • Content Count

  96
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About morfeusz

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

343 profile views
 1. Chcesz dalej dyskutować? Oprócz tego, że napisałem chyba raz post pod postem, bo oczekiwałem dokładniejszej pomocy, to nie widzę żebym jeszcze naruszył regulamin. Tylko o to chodzi?
 2. Tak wiem, że każdy jest ułomny kto nie siedzi na co dzień w świecie IT. W innym świecie też jest tak samo? Żebym chciał zaraz posiłkować się programem do szukania sterowników lub był omnibusem w szukaniu sterowników po ID i był ich pewny (na każdej stronie jest co innego), to nie byłoby żadnego tematu i nikomu dooopy bym nie zawracał. Dostałem propozycję programów do szukania za które jeszcze raz bardzo dziękuję. A jeżeli ktoś nie jest w stanie więcej pomóc, to po co zabiera głos i później ta niepotrzebna dyskusja a także teksty w moją stronę aby dowartościować się? Oczekiwałem, że ktoś właśnie wskazałby mi pewniaki. Ale jeżeli nie chce, jeżeli nie potrafi to ok, po co to roztrząsać?
 3. Słuchaj panie gt500s. I co znalazłeś odpowiedź na forum jakie dokładnie są to sterowniki, bo oskarżałeś mnie że wszystko jest na forum. PC tak był zamulony, że nic nie dało się na nim zrobić. Ale o dziwo był zainstalowany AIDA i wyszukał mi jaki to sprzęt. Ale żeby nawet "łaskawca" nie zrobił raportu, to po to jest "omnibus" aby wskazać kierunek co trzeba zrobić. Każdy oddaje do specjalisty, czy najpierw szuka rozwiązania w sieci? Kto chce pomaga, kto nie chce nie pomaga. Ktoś cię do czegoś zmusza? Już Ci napisałem że jeżeli nie chcesz pomagać, to po co nabijasz sobie cyfrę? Wiec każdy szukający pomocy na forum, to nie jest człowiekiem? U siebie w domu lub kiedy stworzysz swoją stronkę i będziesz na niej szefem to tak, każdemu będziesz mógł powiedzieć STOP. Na szczęście nie ty tu tworzysz zasady. Doskonale wiem o wadach takich programów, dlatego też ten wątek. Zaczynam powątpiewać że jesteś omnibusem.... To, że nie ma oficjalnych sterowników producenta, to nie znaczy, że nie ma alternatyw. Ja wiem o tym i wy także wiecie. Dlatego założyłem ten wątek. Pójdzie do kosza? A to dlaczego? Dlatego, że dwóch omnibusów nie ma co robić i zaśmieca? Dopóki nie odezwali się, nie tylko ja skorzystałem z pomocy i nie miałem na ten czas więcej pytań. Więc nie tematem powinieneś się zająć tylko tymi dwoma panami, a to jest spora różnica. Z każdego wątku można zrobić śmietnik. Chcesz walczyć z chorobą a nie z przyczyną choroby?
 4. Kolejny omnibus się odezwał? Wszystko jest na forum? Wskaż mi dokładnie sterowniki do tego PC'a na forum? Nie chcesz pomóc, nie odzywaj się. Po co zaśmiecasz wątek? Nudzisz się? Proszę mi nie wyskakiwać z takimi tekstami, bo ja też przestanę być miły, albo zajmą się tobą moderatorzy.
 5. Podawał na inny sprzęt, nie na ten, dlatego ta dyskusja. To nie jest mój PC - koleżanki. Kolegom dziękuje za chęci pomocy a szczególnie Moszterowi i https://www.driveridentifier.com/, bo tego nie znałem. Jaki wielki wątek , po prostu wątek. Czy nie po to istnieje forum? Oczywiście, że jeżeli nie dowiem się jakie dokładnie sterowniki, użyję Driveridentifier lub Snappy Drivera. A liczę na osoby które się na tym dobrze znają, którym zajmie chwila wskazanie dokładnie tego, o co proszę. A ty chyba się nudzisz, z twoją pomocą rzeczywiście zrobi się z tego Wielki wątek.
 6. Aby nie uwalić systemu najlepiej instalować ręcznie. Dlatego taki "znafca" jak ja otworzył ten wątek. A ty, jeżeli nie potrafisz udzielać konstruktywnych rad, to po co w ogóle się odzywasz? Nie każdy urodził się takim omnibusem jak ty.
 7. Wchodzisz na jakąś stronę, jest propozycja sterowników, wchodzisz na kolejną, jest propozycja innych, jeszcze inna pokazuje jeszcze inne. Mam zrobić wyliczankę na którą propozycję się zdecyduje i w międzyczasie modlić się abym trafił na prawidłowe? Na przykład płyta główna z Della nie ma na swojej stronie sterowników pod Windows7, tylko do XP. Mógłbym zainstalować też XP i problem byłby mniejszy, ale mało który program działa już pod XP.
 8. A co tu myśleć, pewny jesteś każdego nowego sterownika który będzie w propozycjach? Wiele osób na forach przejechało się z tym programem. Dla jednego nie rozwali systemu, innym pomoże. Czytałem już wcześniej że jest lepszy, choć nie używałem. Żebym chciał użyć w/w programów nie zakładałbym tego wątku. Kilka razy pomógł mi Wiktorynek zainstalować manualnie sterowniki i nigdy nie było później problemów z kompem.
 9. Nie wierzę temu programowi, już nieraz mi namieszał w kompie. Bezpieczniej samemu, manualnie instalować.
 10. Rozumiem że do Windowsa 7 ThinPC sterowników nie ma do tego PC'a?
 11. Komputer stał nieużywany, więc go uruchomiłem. Chłopiec grał dotychczas na tablecie, znalazł grę Age of Empires, spodobała mu się i chciałby na feriach trochę pograć. PC za kilka tys. dostanie w tym roku, ale do tego momentu będzie używał tego leciwego PC'a. W laptopie nie chce mu instalować, bo jest używany przez innych i nie chce też, aby namieszał w systemie gdzie są ważne rzeczy. Tu nie chodzi o lenistwo, ale kiedy wchodzę na takiego np. Della, to zamiast wyszczególnione sterowniki modelu laptopa itp. widzę kilkadziesiąt o różnych nazwach i weź być mądrym i wybierz odpowiednie.
 12. Jak myślisz, przy tym PC i z tym systemem Age of Empires będzie płynnie chodzić? Z tym okrojonym Windowsem nie ma większych bolączek? A może lepiej instalować zwykły mod 7 z 32 bity? Tylko nie wiem czy pójdzie.
 13. Poszukuje sterowników do przed potowego, w/w PC-a pod Windowsa 7 ThinPC . Chciałbym manualnie zainstalować, nie wierzę do końca w programy, które same szukają. Możecie pomóc, podesłać dokładnie linki, bo nie jestem ogarnięty w temacie. Z góry wielkie Dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information