Jump to content

maxwsc

 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About maxwsc

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

459 profile views
 1. Operacja się powiodła, ale Windows jeszcze miesza dwa języki po dodaniu angielskiego z panelu sterowania. Jak zintegrować język z obrazem .iso? Chciałbym instalację mieć po angielsku oraz całą resztę tak jakby to było domyślnie.
 2. Można dodać język angielski do tych obrazów?
 3. Konkretnie ten: https://www.teamos-hkrg.com/index.php?threads/simplify10-win10-rs5-pro-x64-axeswy-tomecar.69080/ Nie fascynuje się tak bardzo systemami operacyjnymi tudzież nie mam tysięcy maszyn żeby mieć zastosowanie do wydania $40 które wołają za VIPa. Będę ogromnie wdzięczny za link do aktualnej wersji powyżej.
 4. A da radę pakiet językowy zintegrować z ISO przed instalacją i po prostu podczas instalacji wybrać?
 5. Dobra, jeszcze jedno pytanie, załóżmy, że zdecydowałem się na to: https://winclub.pl/topic/575-windows-7-sp1-x64-aio-hb-hp-pro-ult-pa%C5%BAdziernik-2015-kompletny-aktualny-czysty-system/page-1 Czy ten "niecięty" system ma inne języki? Potrzebuję angielskiego.
 6. Konkretnie ten obraz: https://msdn.microsoft.com/subscriptions/downloads/default.aspx#FileId=46948 Release Date jest 2011-5-12, czyli 4 lata wstecz. Mam wątpliwości, czy ten obraz jest aktualizowany na bieżąco z wszystkimi poprawkami?
 7. Mam taki sam problem, występował od 8 > 8.1 > 10, na Win 7 nie ma takiego problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information