Jump to content

slipciok

 • Content Count

  440
 • Joined

 • Last visited

About slipciok

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

1,204 profile views
 1. Jesli glownie uzywasz komputera do pracy, to instaluj czysty Windows. Oxygen to mod przeznaczona glownie do gier. Nie uzyjesz wiekszosci jego funkcji. Na czystym Windows 10 bedziesz mial pewnosc ze wszystkie program biurowe beda dzialac... do momentu az Microsoft nie wyda jakiejs psujacej aktualizacji (co ostatnio jest czeste) Zawsze jednak najlepiej przekonac sie sanwmu - zainstalowac i uzywac. Oxygen to nie kastrat (jak wiekszosc modow) to dobrze zoptymalizowany system z usunietym wampirem wydajnisci w postaci Windows Defendera i bez smiecio-aplikacji (ktor
 2. To mod gamingowy. Twój sprzęt wygląda na gamingowy także będzie działać sprawnie - polecam sprawdzić - na pewno osiągi będą wyższe niż na czystym Windows 10 - szczególnie w trybie GAMER.
 3. Automatycznie, nic nigdzie użytkownik nie uruchamia - wcześniej tego typu funkcje dodawałem do auto-start ale niektórzy użytkownicy zaczęli je wyłączać bo nie widzieli żadnego okienka. Teraz wszystko jest ukryte by nikt w nic nie ingerował.
 4. Nie tym razem. By działała instalacja pakietów ikon jest potrzebna mocniejsza ingerencja w system (głównie przywrócenie domyślnych ikon na poziomie instalacji systemu). Zestaw nazywa się Lumicons. Jednak jest to bardzo mała aktualizacja systemu, głównie tylko możliwość instalacji innych ikon, także nie zalecam formatu i instalacji od nowa.
 5. Przy użyciu technologi - "przeciągnij i upuść".
 6. Ale zawsze, jakaś jest. Lepiej mieć małą różnicę na plus, niż żadnej.
 7. Co trafi na złoma? Totalnie nie rozumiem. Przez to że nie będzie aktualizacji to mod trafi na złoma? Ludzie, używajcie modów jakich chcecie - jeśli wolicie mody Ghosta, to używajcie Ghosta - serio mi nic do tego. Nie trzeba mnie informować. Instalacja aktualizacji u Ghosta robi śmietnik w systemie. Zresztą, nie ma sensu wdawać się w dyskusje. Ogólnie używajcie czego chcecie, bez informowania w postach. Jest dużo różnych modów i każdy znajdzie coś dla siebie. Oxygen to mod który robię głównie pod siebie i dla siebie - jeśli komuś się podoba ,to fajnie, jeśli nie to też fajnie.
 8. Kompatybilnosc z aktualizacjami bez nadpisywania zmian, przywracania defendera, usunietych plikow i reszty smieci pojawi sie, mam nadzieje, w wersji 1.5. Poki co nie zalecam instalacji aktualizacji. Jesli ktos bardzo musi, to polecam czystego Windows 10 na ta chwile. Jedyne wartosciowe aktualizacje, to te polroczne. Instalacja aktualizacji nawet na przystosowanym do tego modzie nie jest zalecana. Instalacja na czystym Windows 10 nie jest zalecana. Bardzo czesto aktualizacje sa wadliwe, obnizaja wydajnosc czy powoduja problemy. Wiekszosc aktualizac
 9. Zaktualizowano Oxygen 21H1 do wersji 1.48.5 - Dodano Konserwator Oxygen - który dba by wszystko działało jak trzeba - Poprawiono tryb Wydajność i uzupełniono o dodatkowe informacje w przełączniku - Dodano usługę w tle "Timer Resolution" (pozwala zmienić domyślną rozdzielczość timera systemu Windows w ciągu kilku sekund, a tym samym poprawia wyświetlana ilość kl/s w grach). Usługa automatycznie wykrywa, kiedy powinna być aktywna.
 10. Jeśli jesteś zainteresowany dalszym rozwojem i używaniem Oxygen - zapraszam pod ten adres - https://www.facebook.com/oxygenmod Ten temat niedługo zniknie z tego forum - czas przenieść się na swoje włości. Pozdrawiam
 11. Dodanie wsparcia Ghost Toolbox wymaga znacznie więcej niż wpisów do rejestru, to tworzy "śmietnik" w systemie - stąd usunięte wsparcie Ghost Toolbox - a rozwijam Oxygen Box (bez pirackiego softu).
 12. Idiota jesteś. Jak chcesz to banuj. Od debili takich, jak ty to trzeba trzymać się daleko. Wiedzy nie masz. Język ograniczony. Durnota się wylewa z ciebie - a cała zawiść bo nie byłeś w stanie zrozumieć jednego wpisu i ktoś musiał ci "narysować" wyjaśnienie. Co do mojej "Długość przyrodzenia 29cm" - to wynosi ona dokładnie tyle co iloraz twoje inteligencji, pajacu
×
×
 • Create New...

Important Information