Jump to content
WinClub

JachuV6

Nowicjusz
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Witam, wszystko się udało! Przyczyną niepowodzeń był zły kod który wpisywałem przy aktywacji. Próbowałem programami (Windows Key viewer, Key Finder i Aido 64) I wszystkie pokazywały ten sam zły kod. Potem poszło już gładko. Także bardzo dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam!
  2. Bardzo dziekuje za odpowiedzi sprawa wyglada tak, okazalo sie ze mam w laptopie dysk (hybryde) o grubosci ok 4,7 mm przez co nie byla mozliwa wymiana na zwykly dysk ssd o grubosci 7mm. Dlatego tez kupilem dysk m.2 z zamiarem ze bede mial dwa dyski na raz(a system docelowo na nowy dysk ). Wszystkie partycje z orginalnego dysku niestety usunalem a Fabrycznie zainstalowany byl 8.1 w wersji core. Jak wroce do domu sprobuje z aktywacja telefoniczna i z obrazem z linku.
  3. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Partycja Recovery niestety przepadła. Chciałem zainstalować system na dodatkowym dysku ssd który został dołożony. Więc żeby komputer się nie sadził, że są dwa windowsy, wyczyściłem oryginalny dysk. Mam teraz klucz, który zczytał program, jednak nie wchodzi on przy instalacji. Próbowałem zarówno na czystej wersji zwykłego win 8 i win 8.1. Nawet po wpisaniu kodu uniwersalnego i próbie późniejszej aktywacji kod nie chce przejść. Znalazłem na tym forum wersje windowsa który posiada plik .bat który konwertuje instalke windowsa do wersji OEM, jednak nie mogę jej pobrać bo serwer padł. Czy istnieje szansa by znaleźć gdzieś taki plik osobno? W ogóle mógłby ktoś podpowiedzieć czy to dobra droga? Pozdrawiam serdecznie!
  4. Witam, kupiłem laptopa z zainstalowanym systemem windows 8.1 (zwykła). Chciałem zainstalować system od nowa jednak jak się okazało, nie dostałem do laptopa żadnej płyty ani kodu. Wyczytałem, że trzeba pobrać odpowiednią wersje z internetu a instalka sama pobierze sobie kod z biosu. Niestety okazało się, że instalka nie zczytała kodu a zainstalowała się na kodzie uniwersalnym którego nie można aktywować. Teraz pytanie, czy oryginalny kod wciąż siedzi w BIOSie czy został usunięty po felernej instalacji? Czy jest jakaś szansa by postawić ponownie system który był pierwotnie zainstalowany? Pozdrawiam i dziękuję za każde mądre słowa
×
×
  • Create New...

Important Information