Jump to content
WinClub

mietek1234

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About mietek1234

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

486 profile views
 1. Ja nigdy nie wyłączałem Windows Update w żadnym systemie bo nie mam z tym problemu ale na pewno da się wyłączyć w 1809 - jak nie w jakiś prosty sposób to sposobem . Nie chcę zaczynać jakiejś niepotrzebnej dyskusji na temat WU bo wiem że to drażliwy temat ale taka podstawowa wskazówka zarówno jeśli chodzi o ostatnie problemy wersji 1809 jak i innych Windowsów od 95 do Win10 i innych OS'ów - miej zawsze kopie istotnych plików i nie trzymaj nic ważnego na partycji systemowej. Używam 1809 i dział tak samo jak 1607.
 2. Będzie działało ale nie wszystko...DXR wymaga 1809.
 3. Wychodzi na to ze sterownik Windowsa ma lepszy odczyt ale gorszy zapis niż sterownik samsunga? druga sprawa - nigdzie nie mogę znaleźć informacji po ilu GB zapełnienia spada wydajność 970 PRO 512.
 4. U mnie jakoś nic nie popsuła aktualizacja 1809. Działa równie dobrze jak 1803. A co do usuwania plików to M$ dawno mnie nauczył że nie trzyma się ważnych plików na partycji systemowej - a pierdoły które tam mam są nienaruszone po aktualizacji.
 5. Jeśli ta wersja nie ma angielskiego (nie jestem pewny) to na 100% możesz pobrać ze strony MS pakiet języka angielskiego, a nawet chyba można zrobić to przez Windows update.
 6. Akurat o cytat mi nie chodziło, a o to że sugerujesz ze to wina tej wersji Windowsa. Jeśli na tej 10-ce coś nie śmiga to na tej ze strony M$ też nie będzie. Spróbuj też połączenie aparat-pc via wi-fi.
 7. "Ten właśnie Win" nie jest okrojony w żaden sposób - tzn. nic nie zostało wycięte, a wręcz dodano - "Zintegrowane wszystkie poprawki na dzień wydania systemu (modyfikacji) oraz został uaktywniony cały pakiet DOT.Net oraz DirectPlay ". Problem leży po twojej stronie. Restart PC i spróbuj inny port USB np 2.0. Jeśli wyłączyłeś aktualizacje sterowników to ją włącz: Spróbuj sparować urządzenie przez wifi jak powyższe opcje nie wypalą.
 8. Te sterowniki - Intel Rapid Storage Technology należy instalować zawsze? czy tylko jeśli posiada się ssd od intela?
 9. Oo...fajnie Nie pomyślałem od tej strony, tzn żeby wyłączyć te komunikaty tylko. Dzięki. W między czasie w internecie znalazłem plik takeown /f %1 /r /d y icacls %1 /grant administrators:F /t Może mi ktoś rozjaśnić co on dokładnie robi?
 10. Witam, Zainstalowałem Windows 10 Pro x64 styczeń 2016 winclub PL, wszystko śmiga pięknie tylko jest jeden problem. Mimo tego ze posiadam konto admina (tylko ja używam mojego prywatnego PC): To system wymaga odmnie potwierdzenia rożnych operacji, np: zmiana nazwy pliku czy skrótu, wejścia do pewnych folderów itp. Po potwierdzeniu wszystko jest ok ale irytują mnie te okna z potwierdzeniami. Ponadto przy niektórych skrótach programów widniej tarcza co mi podpowiada że jest z nimi jakiś problem z uprawnieniami. Próbowałem coś kombinować w dwóch miejscach: Ale tylko narobiłem szkód bo przy próbie uruchomienia podstawowych programów, np kalkulatora dostaje komunikat: "Nie można otworzyć aplikacji Ustawienia za pomocą wbudowanego konta administratora" a ja nie korzystam z wbudowanego konta admina. Chcę ustawić sobie Pełne prawa admina. Widzę że coś takiego oferuje Win 10 TH2 1511 Extreme (x86-x64) 2k16. wg. opisu: - pełne prawa administratora Ja chciałbym samodzielnie ustawić pełne prawa admina na czyściochu, tylko jaki ???
×
×
 • Create New...

Important Information