Skocz do zawartości

mietek1234

Nowicjusz
 • Zawartość

  8
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mietek1234

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

119 wyświetleń profilu
 1. Jeśli ta wersja nie ma angielskiego (nie jestem pewny) to na 100% możesz pobrać ze strony MS pakiet języka angielskiego, a nawet chyba można zrobić to przez Windows update.
 2. Akurat o cytat mi nie chodziło, a o to że sugerujesz ze to wina tej wersji Windowsa. Jeśli na tej 10-ce coś nie śmiga to na tej ze strony M$ też nie będzie. Spróbuj też połączenie aparat-pc via wi-fi.
 3. "Ten właśnie Win" nie jest okrojony w żaden sposób - tzn. nic nie zostało wycięte, a wręcz dodano - "Zintegrowane wszystkie poprawki na dzień wydania systemu (modyfikacji) oraz został uaktywniony cały pakiet DOT.Net oraz DirectPlay ". Problem leży po twojej stronie. Restart PC i spróbuj inny port USB np 2.0. Jeśli wyłączyłeś aktualizacje sterowników to ją włącz: Spróbuj sparować urządzenie przez wifi jak powyższe opcje nie wypalą.
 4. mietek1234

  Windows XP SP3 kwiecień 2014

  Wszystkie źródła offline
 5. Te sterowniki - Intel Rapid Storage Technology należy instalować zawsze? czy tylko jeśli posiada się ssd od intela?
 6. mietek1234

  Pełne prawa Admina Windows 10

  Oo...fajnie Nie pomyślałem od tej strony, tzn żeby wyłączyć te komunikaty tylko. Dzięki. W między czasie w internecie znalazłem plik takeown /f %1 /r /d y icacls %1 /grant administrators:F /t Może mi ktoś rozjaśnić co on dokładnie robi?
 7. mietek1234

  Pełne prawa Admina Windows 10

  Witam, Zainstalowałem Windows 10 Pro x64 styczeń 2016 winclub PL, wszystko śmiga pięknie tylko jest jeden problem. Mimo tego ze posiadam konto admina (tylko ja używam mojego prywatnego PC): To system wymaga odmnie potwierdzenia rożnych operacji, np: zmiana nazwy pliku czy skrótu, wejścia do pewnych folderów itp. Po potwierdzeniu wszystko jest ok ale irytują mnie te okna z potwierdzeniami. Ponadto przy niektórych skrótach programów widniej tarcza co mi podpowiada że jest z nimi jakiś problem z uprawnieniami. Próbowałem coś kombinować w dwóch miejscach: Ale tylko narobiłem szkód bo przy próbie uruchomienia podstawowych programów, np kalkulatora dostaje komunikat: "Nie można otworzyć aplikacji Ustawienia za pomocą wbudowanego konta administratora" a ja nie korzystam z wbudowanego konta admina. Chcę ustawić sobie Pełne prawa admina. Widzę że coś takiego oferuje Win 10 TH2 1511 Extreme (x86-x64) 2k16. wg. opisu: - pełne prawa administratora Ja chciałbym samodzielnie ustawić pełne prawa admina na czyściochu, tylko jaki ???
×

Powiadomienie o plikach cookie