Jump to content
WinClub

EDi

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. EDi

  Intel HD Sterowniki

  Witam. Jakie są najlepsze sterowniki do Intel HD 2000? OS: Windows 7. Znalazłem coś takiego: https://www.facebook.com/modpgd/timelineco sądzicie? Dzięki za odp!
 2. EDi

  Blokowanie reklam

  Tu zamułka była od początku czyściłem ccleanerem nic. Chrome lepiej ogarnia u mnie.
 3. EDi

  Blokowanie reklam

  To lis zamula. Na chrome śmiga dzięki.
 4. EDi

  Blokowanie reklam

  W ogóle na lisie też tak macie , że przeglądacie sobie w 1 karcie jest ok a jak klikniemy żeby otworzyło w innej karcie to łapie lekką zamułke jak się ona otwiera? Jak sie załaduje strona to wraca do normy.
 5. EDi

  Blokowanie reklam

  Dziękówka widze , że mało ludzi go używa.. Tak patrzyłem przed i po wgraniu to +100mb doszło na karcie startowej także też lekki nie jest albo za dużo opcji nazaznaczałem. Da rade go usunąć w prawym górnym rogu ? Bo tam widze jest ikonka i ile zablokował. W opcjach tam wyłączyłem niby ale nie znika.. Najważniejsze , że jest bez reklam
 6. EDi

  Blokowanie reklam

  Jakich filtrów używacie do Adblocka?
 7. EDi

  Blokowanie reklam

  Witam. Używam Firefoxa i poszukuje czegoś do blokowania reklam i żeby nie zwalniało też pracy przeglądarki. Wszędzie jest polecany Adblock Plus ale podobno dużo zbiera ram oraz nie wiem gdzie są jakieś aktualne filtry do Polski. Co polecacie?
 8. EDi

  Zabezpieczenia

  Dzięki Wszystkim
 9. EDi

  Zabezpieczenia

  Witam. Jaki program byście polecili do zabezpieczeń? Nie chce żeby zżerał dużo zasobów , zamulał kompa.. Myślałem nad Eset Smart Security.. Dzięki za odp !
×
×
 • Create New...

Important Information