Jump to content
WinClub

J3RZY

Mega użytkownik
 • Content Count

  399
 • Joined

 • Last visited

About J3RZY

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

854 profile views
 1. Wystarczy zainstalować i sam będzie działał w tle?
 2. Spróbuj aktywować go tym >>> Windows 10 Digital License >>> https://github.com/CHEF-KOCH/KMS-activator/releases/tag/0.9
 3. Keylogger może znaleźć się w takim systemie
 4. Windows Defender jest usunięty czy tylko wyłączony?
 5. Jaki polecacie program do wzmocnienia ochrony/bezpieczeństwa przy Windows Defender? Używam przeglądarki Mozilla Firefox. Ktoś coś doradzi?
 6. Ja iObit Driver Booster. Myślałem że pobierałeś przez WU.
 7. To nie problem z Twoją modyfikacją system bo zainstalowałem później czysty niemodyfikowany system od M$ i wywala ten sam błąd WU - KB4528760 błąd 0x800f081f @BGT jak pobierałeś sterowniki do komputera/modyfikowanego systemu... przez WU czy jakimś programem do pobierania sterowników?
 8. Czym najlepiej aktywować ten system?
 9. Usuń z C:\Program Files\Mozilla Firefox - updater.exe. Odinstaluj>>>mozilla maintenance service. Może to pomoże.
 10. J3RZY

  Prośba do Mr.T :)

  @m4s Mr.T robi obrazy najlepiej. Miałem od niego systemy i działały super
 11. J3RZY

  Prośba do Mr.T :)

  Zwracam się do Ciebie @Mr.T z wielką prośbą o zrobienie obrazów Windows 7 w wersji x32bit i x 64bit z wszystkimi łatkami oprócz tych szpiegujących na koniec wsparcia Windows 7 Kto się jeszcze przyłączy do mojej prośby?
 12. System sprawuje się świetnie i szybko się instaluje. Do włączenia Windows Defender wystarczą te dwa kroki od kolegi @soolar 1. Rejestr a) Win+R b) Wpisujemy regedit c) Otwieramy po kolei: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender d) Wartość klucza DisableAntiSpyware zmieniamy na 0 2. Wiersz Poleceń a) Otwieramy Start b) Wpisujemy cmd c) Prawy Przycisk Myszki > Uruchom jako administrator d) Wpisujemy: sc config WinDefend start=auto Po tych dwóch krokach restart kompa. EDIT: Kvrwów tysiąc błąd WU: 2020-01 Aktualizacja zbiorcza dla systemu Windows 10 Version 1909 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB4528760) — błąd 0x800f0982 Jak ten błąd rozwiązać???
 13. A pobiera system aktualizacje? Microsoft Store i Windows Defender fajnie jakby został. I jeszcze jedno, jak będzie aktualizacja do wersji Windows 10 20H1 to się zainstaluje przez WU?
×
×
 • Create New...

Important Information