Jump to content
WinClub

s3ba__

Użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About s3ba__

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

846 profile views
 1. Może ten programik pomoże https://www.nirsoft.net/utils/usb_devices_view.html
 2. Lub tym sposobem, ale tylko dla partycji a nie dysku. https://www.top-password.com/blog/set-a-disk-or-volume-read-only-in-windows/
 3. Mało się znam, ale spróbuję pomóc Kiedy wdusisz Ctrl+Alt+F1 Ekran przełączy się na tekstowy. Masz ich tam kilka od F1 do F7, ii chyba tylko F7 jest graficzny Możesz dodać osobne PPA i stamtąd dociągnąć nowsze drv. https://www.ubuntuupdates.org/ppa/xorg-edgers Ja robię tak, że instaluję na standardowych drv system, dodaję PPA i wybieram wtedy w Zarządzaniu starownikami najnowsze z listy.
 4. Jest to stara MB i do takiej potrzeba również starego typu pamięci czyli 256x8, 512x8 nie będą działać poprawnie. Tutaj możesz wybrać kopmatybilne pamięci. https://www.goodram.com/wp-content/uploads/karta-produktu-ddr3-dimm-pl.pdf
 5. Ta płyta oficjalnie nie obsługuje tego CPU. https://www.asrock.com/mb/AMD/970 Pro3/#CPU
 6. https://www.dobreprogramy.pl/EasyUEFI,Program,Windows,48052.html
 7. s3ba__

  2 bootloader.

  https://www.easyuefi.com/index-us.html Może ten program Ci pomoże. Ja go używałem tylko do kasowania wpisów a nie do dodawania, więc konkretnie Ci nie podpowiem jak to zrobić.
 8. Jeśli chcesz wyłączyć hibernację to musisz jako administrator uruchomić Powershell lub CMD i wpisać powercfg -h off
 9. http://www.rmprepusb.com/tutorials/54---how-to-fix-write-protected-disks Tutaj masz kilka podpowiedzi, jak nie zadziała to pozostaje wersja:
 10. https://mega.nz/#F!WxpyyDrZ!8ZK7iaM9J5OHkC5AKrevmg Spakowane 7-zip em Wypalić iso, uruchomić ghost-a i dysk z obrazu(wskazać 98.gho)
 11. Pamiętam że 98 miało problem z niektórymi grafikami, trzeba było przekładać na jakieś starsze aby instalator ruszył. Jesli Ci się nie śpieszy to mam w pracy płytę CD z ghostem i obrazem 98 zrobionym "po tym momencie", wystarczy wpisać numer i instalować dalej. Jak chcesz to mogę ją jutro zgrać i wrzucić np na MEGA.
 12. Tutaj masz stronę z biosikami i jest nawet Twoja MB więc warto chociaż spróbować https://drive.google.com/drive/folders/0BwYmGNd1ssOVYjRnLUx6dG10MVE
 13. Klucz przejdzie, ale... Jak będziesz zmieniał płytę główną a zakupiłeś wersję OEM to po pierwsze może nie przejść ponownej aktywacji, po drugie nie będzie to już legalne.
×
×
 • Create New...

Important Information