Jump to content
WinClub

Wieniowaty

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wieniowaty

 1. Działa wam Remove Spy z instalek na tej wersji? Bo mnie nie, konsola mignie przez ułamek sekundy i tyle. Oczywiście skrypt pobrany z tego forum działa bezproblemowo.
 2. Wyłącz hibernację i po kłopocie.
 3. W porządku, każdy robi co chce.
 4. Ja wróciłem do LTSC Lite i tu wszystko działa. Po co się sprężać jak można normalnie?
 5. A kto nie był. Jak masz w wydychanym jak Kwaśniewski, to żaden wirus nie ma prawa bytu. Trzeba się jakoś ratować. Jutro się biorę za instalkę, chociaż nie wiem po co. Wcześniejszy system Mistrza działa bezbłędnie.
 6. Win JG10 LTSC x64 -Lite. Drukarka Brother DCP-J105. Żadnych problemów z instalacją sterowników i żadnych problemów z drukowaniem, czy po kablu czy po wi-fi. Nie trzeba nic kombinować z buforami. Wszystko działa od strzału. W menu drukarki (na drukarce) trzeba sprawdzić czy wi-fi jest włączone i aktywne.
 7. Android też na kernelu linuxa a jak wszyscy grają.
 8. Każde nowe wydanie to tylko większa ingerencja i śledzenie użytkownika. Od W7 jest tylko gorzej. A XP też działał świetnie - można go było układać jak się chciało. Pęd do nowości czasem przynosi odwrotne skutki. Na suwaku logarytmicznym i desce kreślarskiej zrobiono o wiele więcej wspaniałych projektów niż na W10 i najnowszym ACAD.
 9. Jakie cyrki? Parę minut roboty. Pobieram ze strony nvidii np, 441.87-desktop-win10-64bit-international-whql.exe i instaluję. Sterownik starszy ale z panelem. Instaluję i uruchamiam IObit.Driver.Booster.Pro - wszystkie sterowniki jakie są w win aktualizują się do najnowszych, nvidia takoż, a panel sterowania pozostaje nienaruszony. Proste jak budowa cepa, problem w tym że nie wszyscy wiedzą jak cep wygląda.
 10. Po mojemu program ma za mało pamięci do tworzenia tempa dla kopiowanych plików. Dzieli je na kawałeczki a to bardzo spowalnia kopiowanie.
 11. Odpala się bez problemów. MultiBootUSB - 9.20. Nawet jak obraz załadowany na usb z linuxa. Program zajefajny, rufus do kosza. Załadowałem 5 obrazów -wszystkie uruchamiają się perfekcyjnie. I menu wyboru po boocie usb.
 12. Zainstalowałem i działa bez problemu. Nagrywa iso z wirtualnego napędu. Wersja 2.1.0. Podczas instalacji system musiał się zrestartować by włączyć wirtualkę u siebie.
 13. Czy w wersji LITE zostało wycięte dodawanie czcionek? Jakoś nie mogę tego znaleźć. Poradziłem sobie zewnętrznym programem. System działa wspaniale. Najnowsze ACAD i Photoshop instalują się bezproblemowo i tak też działają. Najnowsze stery nvidii i panel sterowania oczywiście jest. Na ssd po prostu błyskawica. Zresztą na virtualce z pod Linuxa również.
 14. Zmień najpierw opcję Menu Start - np. na ostatnią pozycję, potem ustaw pasek - np. na trzecią pozycję, suwakiem przesuń na czarny i na pewno zadziała. Nie chce działać na domyślnych ustawieniach po instalacji.
 15. Na LITE zainstalowałem właśnie Office 2019 - żadnych problemów.
 16. Offline i żadnego problemu. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby coś się na tym systemie nie zainstalowało, A testuję różności. Programy raczej wymagające jak różne CAD, Adobe czy multimedia. Jak widać wersja 4.8 z hakiem.
 17. NF 4.8 instaluje się bez problemu na tym modzie.
 18. Dla zdrowotności mistrzu, dla zdrowotności - i dla rozjaśnienia horyzontów przy budowie nowego moda - niestety to jest konieczne.
 19. Ta wersja świetnie działa i na SSD, i na HDD, i na virtualce. Jedynie to na virtualce wersja LITE nie chce się skalować do ekranu, coś tam pewnie za dużo wycięte - wersja zwykła nie ma problemu ze skalowaniem.
 20. Zawsze robię Rufusem, obojętne czy oryginalny pen czy karta na przejściówce. I nigdy żadnych problemów. Na ssd tablica z mbr spisuje się u mnie lepiej niż gpt.
 21. Pewnie że się da. Pobierasz sterownik ze stony nvidii - ten - 441.87-desktop-win10-64bit-international-whql.exe. Przed instalacją systemu wyłączasz internet. Po zainstalowaniu systemu instalujesz stery nvidii. Gotowe, masz panel sterowania. Ja włączam internet, instaluję Driver.Booster.Pro i aktualizuję sterowniki - mimo aktualizacji sterów nvidii panel sterowania nie jest kasowany. To wszystko.
×
×
 • Create New...

Important Information