Jump to content

Wieniowaty

 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

About Wieniowaty

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

396 profile views
 1. No to wypróbuj rufusa 3.13. Chociaż ja nie miałem problemu z żadną wersją. Ostatnio robię obrazy na starej karcie z telefonu i przejściówce usb.
 2. https://www102.zippyshare.com/v/p7SbGl8E/file.html Uruchom skrypt z prawami admina.
 3. Nie ważne jak się liczy, ważne że się zgadza. Depnij na tą literkę a zrobi się mała. Ciekawe czy już byłeś na tym świecie jak ja pracowałem na windowsie 3.0?
 4. Żona też ma swój komputer, nigdy go nie psuje tylko co chwilę woła bo coś się jej stało. I choćbym sto razy tłumaczył w czym rzecz, to za chwilę znów coś jej się stanie.
 5. Nie każdy jest informatykiem i nie musi wiedzieć co to jest tablica partycji i do czego służy. Nie każdy wie ile bitów ma kb, a na pewno na palcach liczyć kto umie posługiwać się systemem dwójkowym - a przecież to podstawa informatyki. Tak że trochę wyluzujcie profesorowie.
 6. W rufusie, w okienku Schemat partycjonowania wybierz MBR a nie GPT. Bo pewnie taka jest tablica partycji na której chcesz instalować windę.
 7. Zainstalowałem (pełna 2004), spolszczyłem. Działa, ale jest problem z instalacją sterowników Brothera. Niby się instalują, ale aplikacja Brothera pokazuje że nie są zainstalowane. Driver Booster też nie potrafi ich zaktualizować. No to zainstalowałem 2004 od @sromotnika i wszystko działa od strzału. Poza tym mod @sromotnika startuje o wiele szybciej. System na SSD.
 8. Działa wam Remove Spy z instalek na tej wersji? Bo mnie nie, konsola mignie przez ułamek sekundy i tyle. Oczywiście skrypt pobrany z tego forum działa bezproblemowo.
 9. Ja wróciłem do LTSC Lite i tu wszystko działa. Po co się sprężać jak można normalnie?
 10. A kto nie był. Jak masz w wydychanym jak Kwaśniewski, to żaden wirus nie ma prawa bytu. Trzeba się jakoś ratować. Jutro się biorę za instalkę, chociaż nie wiem po co. Wcześniejszy system Mistrza działa bezbłędnie.
 11. Win JG10 LTSC x64 -Lite. Drukarka Brother DCP-J105. Żadnych problemów z instalacją sterowników i żadnych problemów z drukowaniem, czy po kablu czy po wi-fi. Nie trzeba nic kombinować z buforami. Wszystko działa od strzału. W menu drukarki (na drukarce) trzeba sprawdzić czy wi-fi jest włączone i aktywne.
 12. Android też na kernelu linuxa a jak wszyscy grają.
 13. Każde nowe wydanie to tylko większa ingerencja i śledzenie użytkownika. Od W7 jest tylko gorzej. A XP też działał świetnie - można go było układać jak się chciało. Pęd do nowości czasem przynosi odwrotne skutki. Na suwaku logarytmicznym i desce kreślarskiej zrobiono o wiele więcej wspaniałych projektów niż na W10 i najnowszym ACAD.
×
×
 • Create New...

Important Information