Jump to content
WinClub

DonAndress

Nowicjusz
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About DonAndress

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

351 profile views
 1. A jest coś, co trzeba zrobić, żeby doinstalować takie pakiet? Bo nie wiem, co robię źle...
 2. Niestety, ale system nie przyjmuje plików z tej stronki (oczywiście sprawdziłem, czy się x64 zgadza). Zainstalowałem wersję full Twojego systemu. Czy powinienem coś przestawić na czas instalacji pakietu językowego?
 3. Czy do wersji pełnej albo lite można doinstalować języki systemu tak, żeby layout był angielski?
 4. To mam jeszcze bardziej lamerskie pytanie - skąd wziąć taki język? Jest bez problemu dostępny na stronie MS? Przyznam, że jestem przyzwyczajony do angielskich systemów (firmowe laptopy itd), ale w domu chciałbym pracować na zoptymalizowanej wersji Win10.
 5. Przepraszam za lamerskie pytanie, ale co to znaczy, że z wersji lite usunięto większość języków? Czy to znaczy, że wersja full, mimo, że na bazie PL, to można zmienić język systemu/layoutu np na angielski?
 6. Mógłbyś gdzieś wrzucić ten aktywator? Oryginał z reddita wygasł.
 7. No tak, ten nawet już pobrałem, ale czy najnowsze poprawki nie spowalniają systemu w stosunku do np tego z 2013/2014? Może sie mylę, ale gdzieś czytałem, że MS takie "poprawki" wprowadził, że system zwolnił. Teoria mówi, że po to, żeby skłonić ludzi do przesiadki na w10. Mnie natomiast specjalnie nie zalezy na poprawkach. Od grudnia 2013 mam ten sam system bez nowych poprawek i zero wirusów... TapaTalked from i9506
 8. Cześć. Zdaję sobie sprawę, że może to być niezbyt popularny temat. W 2013 pobrałem z forum wersje Win7 HP PL SP1 z grudnia 2013 opatrzoną nazwą winclub (więc pewnie Mr.T). Działa od 4 lat bez reinstalacji i jestem z niej bardzo zadowolony. Ale niestety wtedy ściągnąłem tylko wersje x86, a teraz się okazuje, że potrzebuję przejść na x64. Czy ktoś jeszcze w swoich zbiorach ma taką starą wersję winclub z końca 2013 albo początku 2014 roku? Chodzi mi o to, żeby system nie był zamulony przez niepotrzebne poprawki i dodatki szpiegujące.
×
×
 • Create New...

Important Information