Jump to content

Brodi

 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

About Brodi

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

644 profile views
 1. Tak informacyjnie to instalator nie widzi dysków sata na płytach 775 czyli intel ich9 ich10 :/ Wersja 2019 działa.
 2. zaznaczasz Recognized4 i prawym Open drive files, później ptaszkujesz to co ważne i dajesz Recover Marked. A jak nic nie znajdzie to na dole masz Raw Files.
 3. Wielkie dzięki, win7 nadal żyje :] Files.fm leci 32MBps bo więcej mi dysk nie wyrabia, ale pamiętajcie że 5GB naraz dla niektórych to dużo, zwłaszcza gdy mają mobilny internet, a nic nie wkurza bardziej jak błąd przy 99% bo limit się skończył. Dlatego też mam malutką prośbę od zwykłych śmiertelników aby dzielić duże pliki na party po 2 GB albo 3 GB. Pozdrawiam.
 4. Tutaj niestety producenci trzymają nas za jaja, nie wydadzą podpisanych sterowników i koniec, do mobilnych inteli gen9 chyba sterów do win81 już nie będzie, do desktopów jest nadzieja. Najprościej kupić intela na pcie np: https://allegro.pl/oferta/karta-sieciowa-intel-pro-1000-pt-rj45-pcie-1xgbps-8067040866 albo dual/quad port, wadą starszych kart jest to że nie zrobisz na nich team/bond. Zawsze można postawić esxi :]
 5. Z ciekawości zapytam, nowy build 18xx zbyt niestabilny ? SW_DVD5_WIN_ENT_LTSC_2019_64-bit_Polish_MLF_X21-96457.ISO Czy może są problemy z aktywacją?
 6. Jak przypiszesz literę do partycji na dysku którego nie widać w menadżerze urządzeń i w zarządzaniu dyskami? Dysk jest sprawny, win7 go widzi a ten win8 nie. Niestety nie mam innej ósemki pod ręką aby sprawdzić, ale zdobyłem przejściówkę usb i przez usb już go widzi. Chyba trzeba będzie zrobić downgrade sterów intela.
 7. Dlaczego ten windows nie widzi dysków MBR? Na tym samym kompie linux widzi wszystkie dyski a tu mam niewidzialnego Kingstona który bios widzi, crystaldiskinfo widzi a system nie. Jakieś pomysły?
 8. Po instalacji nie działa AeroGlass - za stara wersja. Nie mogę zainstalować eset smart security premium 11, po wybraniu instaluj pasek leci do 100% a później wraca do 0% i stoi z napisem Instalowanie. Próbowałem kilka razy, dopiero jak zainstalowałem ofisa 2013 to eset udało się zainstalować. W logach instalatora widzę sporo powtarzający się : MSI (c) (E0:E8) [19:41:11:210]: Creating MSIHANDLE (1817) of type 790531 for thread 4072 MSI (c) (E0:E8) [19:41:11:210]: Closing MSIHANDLE (1817) of type 790531 for thread 4072
 9. Dzięki za kolejny system. Marzy mi się dodanie kolejnego języka, system pobiera kb3012997 i instaluje ale na końcu jest "aktualizacja nie zainstalowana", próbowałem z kilkoma językami i nic to nie dało. Jakieś pomysły?
 10. Witam Mam rozjazd pomiędzy kilkoma serwerami jeśli chodzi o zainstalowane i znalezione do instalacji poprawki do systemów windows. Wyciągnięcie zainstalowanych poprawek to najprościej systeminfo lub wmic qfe list itp. Chociaż forma też mało przystępna. Ale wyzwanie zaczyna się w momencie gdy chcę porównać nowe poprawki przed instalacją. Wiadomo że są w panel sterowania - windows update, ale czy jest jakiś sposób aby to łatwo zapisać jako txt i później porównać? Przekopywanie się każdorazowo przez dziesiątki numerków KB to dla mnie dramat. Googluje ale nic ciekawego nie znalazłem. Kiedy
 11. Witam Mam dosyć nietypowy problem. Normalnie używam 7zip i sobie radzę, ale nie wiem jak podejść do tego. Załóżmy że w jednym folderze np C:\log jest 500 000 folderów, w każdym folderze jest po kilka - kilkadziesiąt plików lub folderów a w nich po kilka plików, max 2 levele. Chciałbym to archiwizować partiami, tzn archiwizuję np 10000 folderów (razem ze strukturą katalogów i plikami w środku których może być i 20000), wysyłam przez net na zdalny serwer backupu, kasuję pliki, foldery zostawiam. I zabieram się za kolejne 10 000 plików. I jak to zautomatyzować? Wszystkie narzędzia do a
 12. Hp mini 210-3003 (netbook na atomie), to ma 3g i do łączenia się używałem HP Connection Manager, system był org od hp, po reinstalacji tego moda nie działa CM, wyskakuje błąd i program się zamyka. Przeinstalowałem nf, próbowałem moda z 2014 i nadal to samo. To wina usunięcia rozpoznawania mowy jakiś inny bug? Wszystko inne działa. Czy może ktoś poleci jakiś inny soft do łączenia się z Play, w środku siedzi Ericsson F3307 KRD.
 13. To Theoven czy jakaś inna przeróbka? Brakuje mi kilka programów i chciałbym sobie coś takiego sam skleić. Da się wim rozpakować i na żywca dorzucić swój soft? Czy musiałbyś udostępnić cały projekt? W wersji 32bit jest sporo plików z wersji x64 które tylko zajmują miejsce, kilka aplikacji nie działa. pasza mógłbyś coś więcej napisać o pxe?ccboot ipxe czy jeszcze coś innego? Co do sterowników to ciekawi mnie czy da się odpalić sdi (snappy driver installer) live.
 14. Bez detali dużo nie zdziałamy. Model tableta, dokładny układ partycji co do sektora itp. Podejrzewam że masz problem z uefi dlatego nie startuje, ale tylko głośno myślę :]
×
×
 • Create New...

Important Information