Jump to content

gregorlodz

 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About gregorlodz

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

53 profile views
 1. Ja zrobiłem tak jak na screenach, potem RETAIL odczekałem jak zrobi swoje i ACTIVATE. Póki co jest ok.
 2. I taka informacja to już coś i na pewno komuś pomoże w podjęciu decyzji.
 3. Chyba to jednak Twoje rozumowanie jest dziwne i nie jesteś na moim miejscu . Napisałem, że mam licencje na WIN, ale nie na Offica czy Adobe, więc jakie dla mnie znaczenie ma Licencja??? Wujek dobra rada...., co do tego mam mój sprzęt??
 4. To wyłącz jeszcze to, jak nie zadziała to sprawdź ustawienia w Biosie FAST BOOT, może tam musisz coś zmienić. Nie poddawaj się bo to całkiem fajny MOD.
 5. W ustawieniach zasilania możesz wyłączyć szybkie uruchamianie i problem powinien zniknąć, system będzie się uruchamiał kilka sekund dłużej, ale za to zawsze na czysto.
 6. Dzięki, aktywację to ja sobie raczej ogarnę, nigdy z tym nie miałem problemu. Zapytałem bo przyznam, że liczyłem trochę na to, że może uda się ten krok pominąć, ale skoro nie to sprawdzę w pierwszej kolejności podpowiedź kolegi roman59
 7. Panowie "Dobra Rada" i "Wiem Czego Ty Nie Wiesz" - wyluzujcie i darujcie sobie z poradami. Zapytam inaczej, czy ta wersja wyróżnia się czymś szczególnym i będzie lepsza od Pro? Chodzi mi głównie o to, żeby było stabilnie i lekko, używam głównie programów Adobe, Ms Office, Chrome i Firefox. I takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dziękuję i biorę się za testowanie tej wersji. Co do aktywacji to rozumiem, że masz na myśli aktywator, bo moja licencja OEM nie zadziała. Pozdrawiam
 8. Cześć mam pytanko, wszystkie kompy w domu działają na Win10 Pro i oryginalnej licencji OEM. Czy po instalacji tego systemu będę musiał coś rzeźbić z jakimiś aktywatorami, czy zaskoczy licencja od MS? Z góry dzięki. Czy może lepiej zainstalować Win JG10 x64 20H2 Extreme?
×
×
 • Create New...

Important Information