Jump to content

rum69

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Posty z Chatbox

  15
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About rum69

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

496 profile views
 1. Proponuje sprawdzić czy taki np. t9300 wchodzi, bo dziś to grosze kosztuje, a taki procesor jest sporo wydajniejszy...
 2. Schonaldo podasz linka do twesków? bo nie działa..
 3. może wyłącz hibernacje wpisują powercfg –h off w CMD.
 4. Jak chodzi o zasilacz to nie lepiej jakiś CorsairRM? np. RM-850 i tam do 340w nie obraca się wentylator, sam taki kiedyś miałem jak chciałem zrobić sobie bez głośny komputer, jedyna wada że trochę dogrzewał wnętrze, dlatego trzymałem go wentylatorem do góry..
 5. Odbiegając od tematu to tego laika sobie wypraszam, a postów mam mało bo nie chce mi się pisać, a że czasem jestem w różnych miejscach, to nie oznacza że piszę ktoś inny za mnie, a czasem piszę z sensem jak mnie natchnie i mam ochotę, z resztą o tym świadczy ilość postów i też to że nie muszę wszystkiego wiedzieć, ale jak już wiem i czasem mam ochotę to po prostu napiszę.
 6. Sam mam SanDisk'a na MLC, i softem od SanDisk trwa klika sekund to "zerowanie" a DMDE znacznie dłużej, ba dodam więcej że po DMDE mój SSD jak by dostaje kopa, po wyzerowaniu w nim, a po "Secure Erase" w sofcie od SanDisk wydajność się nie zmienia, więc stąd moje przekonanie do DMDE, a swoją drogą to nie wiem skąd u Ciebie przekonanie że mogę być kimś innym niż jestem?
 7. Przeciwnie, najnowsze wersje programu DMDE mają wsparcie dla SSD, a te wszystkie szybkie programy to tylko nadpisują tablice MBR/GPT więc żadne mi zerowanie.
 8. Ja bym proponował go wyzerować w DMDE, tam jest pewności że wszystko nadpiszę...
 9. A ja wcale nie mogę go zainstalować. Inicjacja instalacji wywala komunikat o zabezpieczeniach internetowych. Szajs wstawiacie bez testowania.
 10. Na takie coś używałem Windows XP mini czyli ten tuta j lub wersje z sp3 którą mam (kogut), ale nigdzie nie widzę już na necie, jak będziesz chciał to daj znać to zrobię upload..
 11. L to znaczy że low V czyli niskie napięcie, musisz szukać ramu 1.35v i będzie cacy.
 12. Jest to DELL, to mniemam że nie powinno być problemu, gorzej jak by to był Samsung..
 13. No widzę że nikt przede wszystkim nie napisał, że najważniejsze to sprawdzić napięcie i najlepiej to kupić jak obecne, bo jak kupisz nisko napięciowe może się okazać że laptop nie wstanie lub na odwrót...
×
×
 • Create New...

Important Information