Jump to content
WinClub

piotrk123

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

About piotrk123

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

236 profile views
 1. W ogóle ostatnio MS coś schrzanił w kilku kompilacjach z drukarkami co przyczyniało się do tego że nie można było wydrukować. 1909 i 2004 na pewno oberwały tym błędem.
 2. Tak mi się przypomniał problem jaki mam na 1909. Discord aby działał push-to-talk w grach potrzebuje uprawnień administratora. Aby więc nie uruchamiać go non stop od nowa kazałem plikowi .exe startować z uprawnieniami. Przez to po uruchomieniu systemu, podczas próby aktualizacji discord wpada w pętle. Co prawda wystarczy go zamknąć i uruchomić ponownie ale nie o to chodzi. Pytanie czy w 2004 będzie to samo zachowanie?
 3. Dorzucę jeszcze do tego aktualizację HashCheck do najnowszej dostępnej wersji o ile tego już nie zrobiłeś. https://github.com/gurnec/HashCheck/releases
 4. @srom-otnik Prośba do Ciebie o zaktualizowanie wersji HashCheck dołączanej do przeróbek.
 5. @srom-otnik Da się coś zrobić z tym problemem Realtek Audio Console?
 6. Wygląda na to że znalazłem bug. Mam problem z automatycznym przełączaniem na słuchawki. Po ich podłączeniu pokazuje się komunikat ale dźwięk dalej leci przez głośniki. Dopiero gdy w Realtek Audio Console rozdzielę wyjścia dźwięku i scalę ponownie to dźwięk idzie przez słuchawki. Ten sam problem jest z mikrofonem. Płyta główna to Asus Prime X470-PRO. Układ dźwiękowy to Realtek S1220A.
 7. mirror https://www.mediafire.com/file/97f145w0yf84c5l/Win_JG10_x64.iso/file
 8. @srom-otnik Taka sugestia co do optymalizatora usług. Fajną opcją by była możliwość wprowadzenia poprzednich ustawień. Na przykład gdy musimy przełączyć na standardowe usługi aby coś zrobić, to optymalizator mógłby oferować przy następnym uruchomieniu wprowadzenie wcześniejszych ustawień.
 9. @srom-otnik Coś będzie jeszcze ruszane w wersji full?
 10. @maku Przywróciłeś ustawienia usług na domyślne optymalizatorem?
 11. To wyglądało jak błąd routera. Wyłączone UPnP?
 12. @srom-otnik Temat rezerwacji miejsca na ssd jest rozwiązany w tej wersji?
 13. @Bastek32 To iso bootowalne. Zrestartuj komputer i wybierz bootowanie z płyty.
 14. @szymibtw Było wyżej, ostatnie testowe iso lite niebawem.
×
×
 • Create New...

Important Information