Jump to content

piotrk123

 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

About piotrk123

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

447 profile views
 1. Ta wersja jest dalej bazowana na 1909?
 2. Nie wszystkie programy czy gry potrzebują tych bibliotek, a jak potrzebują to często jest to po prostu dodane do instalatora. Steam potrafi też sam to zainstalować.
 3. @Mandrogenez To na razie wersja testowa. Dobrze by było żebyś podał jakieś szczegóły.
 4. @srom-otnik Jakbyś potrzebował reupload na jakiś serwer to mów. Mam pokaźny upload.
 5. @srom-otnik Coś się ruszyło w temacie 20h2 czy też jesteś dalej zawalony robotą?
 6. @srom-otnik No to szerokości w robocie i czekamy. W ogóle w 20h2 nie usunęli panelu sterowania?
 7. @srom-otnik Kiedyś robiłeś wersje Extreme z wydań serwerowych. Windows Server to też teraz taki kaszalot jak Win 10 ?
 8. W ogóle ostatnio MS coś schrzanił w kilku kompilacjach z drukarkami co przyczyniało się do tego że nie można było wydrukować. 1909 i 2004 na pewno oberwały tym błędem.
 9. Tak mi się przypomniał problem jaki mam na 1909. Discord aby działał push-to-talk w grach potrzebuje uprawnień administratora. Aby więc nie uruchamiać go non stop od nowa kazałem plikowi .exe startować z uprawnieniami. Przez to po uruchomieniu systemu, podczas próby aktualizacji discord wpada w pętle. Co prawda wystarczy go zamknąć i uruchomić ponownie ale nie o to chodzi. Pytanie czy w 2004 będzie to samo zachowanie?
 10. Dorzucę jeszcze do tego aktualizację HashCheck do najnowszej dostępnej wersji o ile tego już nie zrobiłeś. https://github.com/gurnec/HashCheck/releases
 11. @srom-otnik Prośba do Ciebie o zaktualizowanie wersji HashCheck dołączanej do przeróbek.
 12. @srom-otnik Da się coś zrobić z tym problemem Realtek Audio Console?
 13. Wygląda na to że znalazłem bug. Mam problem z automatycznym przełączaniem na słuchawki. Po ich podłączeniu pokazuje się komunikat ale dźwięk dalej leci przez głośniki. Dopiero gdy w Realtek Audio Console rozdzielę wyjścia dźwięku i scalę ponownie to dźwięk idzie przez słuchawki. Ten sam problem jest z mikrofonem. Płyta główna to Asus Prime X470-PRO. Układ dźwiękowy to Realtek S1220A.
 14. mirror https://www.mediafire.com/file/97f145w0yf84c5l/Win_JG10_x64.iso/file
×
×
 • Create New...

Important Information