Jump to content
WinClub

radex324

Mega użytkownik
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About radex324

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday May 25

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Ciemna szafa
 • Zainteresowania
  Elektryka, Komputery, Mechanika, Budowa różnych rzeczy

Recent Profile Visitors

588 profile views
 1. Dzięki, mam nadzieje że pomoże za parę dni przetestuje.
 2. Nie pomaga, ponowna instalcja, instalacja innej, instalacja mesengera z aplikacji windows też nie działa, ogólnie to na całym świecie czytałem że takie problemy są.
 3. Tak, jest wszędzie włączone, każda aplikacja ma dostęp, zauważyłem że tylko facebook ma problem bo na skype działa. Wyskakuje komunikat "zezwól aplikacji messenger na dostęp do mikrofonu" a dostęp w ustawieniach jest
 4. Witam, windows 10 po aktualizacji blokuje dostep do mikrofonu i kamery na facebook mesenger, na stronie do testowania kamer internetowych działa, dodanie wpisu rejestru EnableFrameServerMode nie pomaga, w ustawieniach kamera i mikrofon włączone i udzielone dostępy, aplikacja z sklepu mesenger również nie może uzyskać dostepu,
 5. W środku wygląda ok, 2 kondensatory całe, wgrywam najnowszy firmware(wersja routera 1.0). Dalej się restartuje, albo uszkodzony sprzętowo albo firmware.
 6. Właśnie się zresetował znowu czyli to nie wina zasilacza, jutro jeszcze go rozbiorę może jakiś kondensator się uszkodził. Spróbuje też wgrać na nowo firmware.
 7. c1200 ma 12V, jak na razie nie zauważyłem restartu ale to kilka dni trzeba obadać.
 8. No właśnie czytałem internety i widziałem że "dużo" osób ma z tym problem, zaraz zmienię zasilacz na inny. Firmware najnowszy z 2018 i problem zaczął się dopiero od jakiegoś miesiąca może. Fabryczny zasilacz 12V 1A teraz dałem 2,3A nie ma szans żeby ten nie dał rady. Firmware mogłoby być przyczyną po takim czasie?
 9. Witam posiadam router tp-link archer c1200 od jakiegoś czasu zaczął sam z siebie się restartować, co może być przyczyną? Firmware najnowszy
 10. Mimo zastosowania skryptów użycie tego procesu dalej potrafi sięgać 30%... Co na to poradzić?
 11. Dalej wierci skur***** ,trzeba całkowicie to wywalić z systemu.
 12. U mnie chyba jest ok po wyłączeniu tego dziadostwa.
 13. To poradź coś czemu ta usługa potrafi cały komputer zaciąć, chyba mi nie powiesz że moja specyfikacja jest za słaba na windows 10
 14. Moje platforma nie jest jeszcze stara, wszystko chodzi bardzo płynnie a problemy zaczęły się jakiś czas temu po reinstalu gdzie nowa wersja systemu się wgrała. Może ktoś pomoże.
 15. Mam ***** to samo zacina mi komputer ten proces a po 5-10 minutach komputer zaczyna chodzić z pełna prędkością. U mnie to potrafi skakać między 10-40% użycia procesora i komputer się zacina do momentu wyłączenia się tego procesu. Po wyłączeniu sie tego procesu użycie komputera spada do bardzo małych wartości.
×
×
 • Create New...

Important Information