Jump to content
WinClub

jechaya

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam. Mój problem polega na tym, że zainstalowałem Office 2016 na systemie Windows 7 i programy z Office nie pobierają szablonów.
 2. Witam. Po zainstalowaniu tego systemu ma ktoś z Was problem z aktywacja poprzez Windows Loader v2.2.2 by Daz ? U mnie wyskakuje błąd i nie mogę aktywować .
 3. Kolego zdzisek24 dziękuję za podpowiedź, ale już przeglądnąłem masę tematów na Google ... Jednak żaden sposób nie pomógł. Rozwiązaniem okazało się podłączeniem do innego źródła internetu. Po włączeniu w smartfonie HotSpota WiFi i połączeniu z komputerem Windows Update normalnie pobierał aktualizacje. Nie potrafie wytłumaczyć dlaczego tak jest. Domowy internet jest dużo szybszy niż ten z smartfona, a jednak na nim działa WIndows Update. Temat do zamknięcia.
 4. Witam Po zainstalowaniu Windowsa 7 HP podczas uruchomienia Windows Update wyskakuje mi błąd 80072EE2. Instalowałem czystego Windows 7 HP SP1, Windows 7 12.2017 i 06.2018 od Mr.T i za każdym razem ten sam błąd. Kombinowałem z zapora Windows ale nic nie pomogło. Sterowniki aktualne. Z góry dziękuje za pomoc.
 5. Pomógł sposób m4s czyli zainstalować tą aktualizację. Dzięki wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia.
 6. Zainstalowałem dziś Windows 7 Home x64. Do systemu dodane oficjalne aktualizacje z lipca oraz usunięte Windows Anytime Upgrade oraz Local Pack Australia, Kanada, USA i Wielka Brytania. Problem tkwi w tym że przez 10 godzin Windows Update szuka aktualizacji i nic nie znajduje a przy tym muli komputer. Duże obciążenie procesora. Po wyłączeniu usługi Windows Update problem znika. Czym to może być spowodowane? Microsoft macza w tym palce żeby na Windows 10 się przesiadać?
×
×
 • Create New...

Important Information