Jump to content
WinClub

Arth

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Arth

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 01/12/1990

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://infobajt.cf

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Tak, sumy poprawne. Zmodyfikuje obraz programem Windows 7 USB 3.0 Creator Utility, zobaczymy czy poskutkuje, powinien. O dziwo pendrive jest podłączony do portu USB 2.0, ale gdzieś napewno tkwi jeszcze wsparcie 3.0, dlatego go nie puszcza. Bios obszukałem cały, wyłączyłem co mogłoby powodować konflikty, jedyne AHCI zostało, nie ma innego trybu jak ten.
 2. Rufusem i też ręcznie z poziomu cmd.
 3. Witam! Mam pytanie, czy na forum znajduje się obraz, który mógłbym zainstalować przez USB na laptopie, który nie posiada stacji dysków CD/DVD? Podczas instalacji czystego i zaktualizowanego w7 z WinClub instalator monituje o brak sterownika CD/DVD, a jedyna opcja to wybranie go z z załadowanego install.wim, co w takiej sytuacji poradzić? Laptop to Dell Inspiron 3612. Pozdrawiam.
 4. Witam, mam problem przy instalacji czystego Windowsa 7 x64 Pro, po sekwencji uruchamiania instalatora i ukazaniu się pierwszego okna z wyborem języka klawiatura z myszą przestają działać i nie można nic zrobić (jedynie reset), co może być przyczyną? Dodam, że np. mod NiKKA z 01.2016 działa bez problemu, czy to będzie brak sterownika? Nawet po przepięciu klawiatury i myszy z portów USB 3.0 na 2.0 problem nadal występuje.
 5. Dla zainteresowanych: doszukałem się jeszcze możliwości zrobienia obrazu już w linuksie, mianowicie poleceniem 'mkisofs' w terminalu: mkisofs -o livecd.iso -b isolinux/isolinux.bin -no-emul-boot -boot-load-size 4 -boot-info-table -V "Wlasny LiveCD" -cache-inodes -r -J -l iso wystarczy chyba zainstalować linuksa obok systemu matki (np. Windows), dostosować do siebie - zmiany zapisywane są na bieżąco, to oczywiste i wklepać w/w komendę z atrybutami, raczej działa na wszystkich linuksach, jutro się z tym pobawię.
 6. Witam, zamierzam spersonalizować wybraną dystrybucję linuxa pod siebie (własne narzędzia, dograne programy etc.), wszystko zamierzam sporządzić na kluczu USB w trybie live-persiestence i tutaj nasuwa się pytanie: czy po sprządzeniu systemu w ten sposób będę mógł go bez problemów z bootsectorem wypalić na płycie CD? Jest może jakaś możliwość utworzenia obrazu ISO z dysku wymiennego, maszyny wirtualnej lub idzie to zrobić jakimś innym sposobem? Pozdrawiam.
 7. Jeśli masz kod źródłowy to jak najbardziej, wszystko jest dla ludzi, co nie? A ta modyfikacja miałaby być dla Ciebie rozumiem? Bo dystrybucja takim czymś to trochę zły pomysł
 8. Witam, mam pytanie, załóżmy że chcę zmodyfikować system i zaprezentować jego działanie innej osobie (np. nauczycielowi w szkole), system będzie na licencji OEM i będę mógł zrobić z niego nawet LiveCD aby nie instalować go na PC, czy mogę zrobić to w pełni legalnie aby nie łamało to warunków microsoftu, wydaje mi się że sama modyfikacja systemu je łamie, a ukazanie go gdzie indziej niż u siebie w domu też inaczej rzutuje na całą sprawę, możecie mi doradzić co mógłbym zrobić aby odbyło się to całkowicie legalnie? Pozdrawiam.
 9. Witam, mam pytanie, czy możliwe jest stworzenie bootowalnego obraz iso windowsa 8/8.1 z bypassem NX/PAE/SSE2 i reszty? Czytałem ten wątek i chciałbym przygotować taki obraz, ale bez dodatkowych kombinacji z partycją - wsadzam płytę i instaluję ósemkę na każdym pc, możliwe to? Dzięki, pozdrawiam.
 10. No nic, w takim razie widać że nie da się jednoznacznie odp. na to pytanie
 11. A ja właśnie chcę te najkonkretniejsze -- Przepraszam za double post, myślałem że się złączą :s
 12. Nie zrozumiałeś pytania, któraś poprawka/i muszą skutkować takim polepszeniem wydajności, i właśnie o nie pytam, nie chcę wszystkich
 13. WItam, mam pytanie do człowieka, który siedzi w temacie poprawek dla Windows XP SP3 Mianowicie chcę zapytać, które poprawki są niezbędne jeśli chodzi o poprawę wydajności (pkt 1.), i które dodatkowo uwzględnił by jako niezbędne (pkt 2.) (nie dot. wydajności np. bezpieczeństwo - łatka krytyczna itd.) Pytam, ponieważ na releas'ie wiktorynki SP3 Final Full zauważyłem że XP jakby lepiej zarządzał od teraz pamięcią, przynajmniej takie mam wrażenie, co możecie mi polecić w tej kwestii? Chcę zrobić dla siebie własny release Win XP SP3 Pro głównie stawiając na wydajność - tweaki, poprawki pod wydajność, zoptymalizowane usługi, bez okrajania zbytnio wyglądu i pakowania dziwnych toolsów dotychczas niespotykanych na MSDN'ach, typu Gamer Mode itd. Dzięki, pozdrawiam! PS. Nie wiedziałem w którym dziale umieścić ten wątek, więc postanowiłem tutaj, w aktulizacjach dla windows xp same poprawki i żadnych pytań, ew. proszę o przeniesienie.
 14. nagrywa zabezpieczenia playstation2? czy omija zabezpieczenia? skoro ten release jest modyfikowany przez osobę X to nie mamy tu o czym rozmawiać, o rozwiązanie zapytaj autora tego modyfikowanego programu. Pisano o tym tutaj: http://www.windows7.pl/forum/index.php?topic=414.0
×
×
 • Create New...

Important Information