Jump to content
WinClub

Houdini

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki za tę modyfikację. Miałem już dość win10 i z przyjemnością wróciłem do win8.1. Sprawuję się póki co bardzo dobrze.
 2. Ja właśnie testując w10 natknąłem się na świetną nowość. Jak masz wyłączoną usługę wbudowanej zapory, bo np. używasz innego firewalla, to zapomnij o instalowaniu fontów do systemu. Wiele aplikacji się na ty wykłada, łącznie z grami które nie mogą załadować swoich czcionek. Ot Microsoft...
 3. Niestety. MS w ramach uszczęśliwiania użytkowników nowych systemów okraja je ze wszystkiego co użyteczne. Nie ma prostego sposobu na zmianę koloru fontu na tytułowej belce. Podobno jest to zaszyte w danym theme, żeby zmienić trzeba się bawić hexedytorem. Nie stosowałem, nie wiem czy działa. Drugi sposób to zastosowanie aeroglass. https://winclub.pl/topic/1905-full-aero-glass-for-8-81-10/ Używa tricku do zwiększenia czytelności belki tytułowej.
 4. Oooo fajnie, jeszcze niech powstanie µMatrix i będzie super.
 5. Kwestia gustu, oba systemy mają podobną wydajność. Osobiście kilkakrotnie podchodziłem do win8 i zawsze wracam do win7, zbyt wiele rzeczy mnie w nim irytuje.
×
×
 • Create New...

Important Information