Jump to content

adnage

 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

About adnage

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

526 profile views
 1. Z ISO nie wiem, bo ja instaluję przez oficjalny instalator online. Ale przypuszczam, że nie powinno być problwmów.
 2. Nieprawda, używam Office'a 365 na Superlite i wszystko działa bez problemu.
 3. Bo tak naprawdę filtrów stricte blokujących reklamy masz mało. Znakomitą robotę pod względem blokowania reklam, również na stronach z grupy WP, robią wszystkie trzy filtry pod pozycją "Wielofunkcyjne"
 4. Dziwne, mam te same filtry antyadblockowe i WP nie pokazuje komunikatu. Czasami zdarzy się, że pokaże, ale wtedy wystarczy odświeżyć stronę. Ja używam trochę więcej filtrów, ale wszystko śmiga, nic nie muli. Reklamy na Dobreprogramy również są blokowane.
 5. Wszystko w porządku ze stronami WP z uBlockiem. Pomijając fakt, że aktualnie WP to największy śmietnik z reklamami - uBlock pokazuje mi 127 zablokowanych elementów na jednej stronie.
 6. Jako rozszerzenie znacznie lepszy jest uBlock. A pełna aplikacja AdGuarda jest ociężała.
 7. No nie wierzę... Przed chwilą już przerzuciłem się na uBlocka, ale nie zliczę, ilu osobom zainstalowałem Nano Adblockera + Defendera. Jakby ktoś szukał alternatywy dla Defendera, to tutaj są listy do dodania: https://filterlists.com/lists/fu*k-fu*kadblock https://filterlists.com/lists/adblock-warning-removal-list https://filterlists.com/lists/adguard-annoyances-filter-anti-adblock-only https://filterlists.com/lists/fanboys-problematic-sites
 8. Mówisz i masz:

  SSD Fresh Plus 2020 v9.02.42pl Retail

   

  Myśle ze nie zapomnisz o kliknięciu w Strzałeczkę (Luubię to)

   

  Pozdrawiam, verte

 9. ciężko o jakieś duże zmiany, skoro ostatnie wersje już działają bardzo dobrze.
 10. Dokładnie to samo można teraz powiedzieć o Twoim komentarzu xD Też nic nie wniósł do tematu. Możemy tak się bawić w nieskończoność. Ja tylko zwrociłem uwagę na fakt, że ostatnimi czasy jest masa tych samych pytań - "kiedy nowa wersja???!!?!111". I tak samo mnie to wkurza, dlatego o tym napisałem. Jak miałem inaczej to zrobić? Więc nie uważam, że powinieneś zwracać się z tym postem również do mnie. Niech ludzie w końcu zrozumieją, że jak konuss nie wydaje nowej wersji, to nie robi tego ze złośliwości, tylko że ma jakiś powód. A modyfikacja Windowsa to nie jest sprawa życia i śmierci, żeby nie m
 11. Nie wiem, dlaczego nie obowiązuje tutaj zasada taka jak na forum XDA - pytasz o ETA, to dostajesz ostrzeżenie. I tyle. To jest tylko zaśmiecanie wątku, nic to nie wnosi.
×
×
 • Create New...

Important Information