Jump to content
WinClub

adnage

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

About adnage

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. ciężko o jakieś duże zmiany, skoro ostatnie wersje już działają bardzo dobrze.
 2. Dokładnie to samo można teraz powiedzieć o Twoim komentarzu xD Też nic nie wniósł do tematu. Możemy tak się bawić w nieskończoność. Ja tylko zwrociłem uwagę na fakt, że ostatnimi czasy jest masa tych samych pytań - "kiedy nowa wersja???!!?!111". I tak samo mnie to wkurza, dlatego o tym napisałem. Jak miałem inaczej to zrobić? Więc nie uważam, że powinieneś zwracać się z tym postem również do mnie. Niech ludzie w końcu zrozumieją, że jak konuss nie wydaje nowej wersji, to nie robi tego ze złośliwości, tylko że ma jakiś powód. A modyfikacja Windowsa to nie jest sprawa życia i śmierci, żeby nie można było poczekać na nową wersję parę dni. Tym bardziej że aktualna wersja jest stabilna. Niech ludzie cierpliwie czekają i tyle, wtedy nikt nie będzie musiał o tym pisać, ja również.
 3. Nie wiem, dlaczego nie obowiązuje tutaj zasada taka jak na forum XDA - pytasz o ETA, to dostajesz ostrzeżenie. I tyle. To jest tylko zaśmiecanie wątku, nic to nie wnosi.
 4. Ja po zaktualizowaniu nie mam defendera, ale menu start ma duże opóźnienie w otwieraniu - przypuszczam, że to przez aktualizację, bo nic innego nie robiłem.
 5. A, to to by wyjaśniało wiele. Generalnie na Twoim miejscu dodałbym notkę do tematu o tym ei.cfg, bo wiele osób z laptopem musi użyć tego pliku, żeby wszystko śmigało odpowiednio
 6. Co ty gadasz za bzdury, przecież wszystko jest dokładnie opisane w komentarzu, który zalinkowałem. Wyluzuj człowieku Bardzo proszę, cytuję komentarz: Dzięki temu plikowi wszystkie optymalizacje i programy zostaną zainstalowane
 7. musisz dodać plik ei.cfg do nagranego obrazu systemu do folderu sources
 8. Nie za bardzo rozumiem - czy poza tą wersją VIP, kolejne wersje będą ogólnodostępne?
 9. Znakomity system, dzięki za całą pracę i mam nadzieję, że szybko wrócisz.
×
×
 • Create New...

Important Information